Перехід до Основної Навігації Перехід до Навігації сайту Перехід до Основного Змісту All 3M.com Site Map

Технічне обслуговування аерокосмічного танспорту


Нові рішення, вискотехнологічні продукти та великий досвід роботи в галузі - всім цим ми готові поділитися з Вами. 

Завітайте на наш веб-сайт Рішення для аерокосмічної індустрії, 3M™ є провідним постачальником клейких стрічок, адгезивів та іншої продукції для аеробудівної промисловості. Наші продукти прописані в технічних спеціфікаціях світових лідерів авіабудівництва та військових специфікаціях.

Рішення компанії 3М для інтер’єру повітряних суден

Ми пропонуємо продукти для компанування інтер’єрів, їх захисту від поширення вогню. Наприклад, клейкі стрічки для фіксування килимків, захисту металевих частин від корозії, єлектроізоляційні стрічки, різні структурні адгезиви та герметики. Наприклад, вогнетривка двустороння клейка стрічка 3M™ VHB™ 5958FR забеспечить монтаж декоративних панелей та дзеркал, або багаторазова застібка на клейовій основі DualLockTM, що дозволяє запобігати дії вібрації на кріплення.

Захисні продукти виробництва 3M
Асортимент продукції 3М охоплює інноваційні рішення для всіх Ваших потреб у зовнішній обробці, включаючи захисні стрічки для різних поверхонь, рішення для фарбування літаків, сервісні рішення для моторного відсіку.
Засоби індивідуального захисту
Захисні рішення для працівників аерокосмічної індустрії

Компанія 3М пропонує повний асортимент продуктів для індивідуального захисту в аерокосмічній індустрії, які допоможуть Вам забезпечити захист працівників. Відвідайте наш веб-сайт Гігієна праці та екологічна безпека, щоб отримати більш докладну інформацію.

Аэрокосмическая промышленность