Перехід до Основної Навігації Перехід до Навігації сайту Перехід до Основного Змісту All 3M.com Site Map

Світлоповертаючі матеріали Scotchlite®


Завдяки світлоповертаючим матеріалам Scotchlite® покращується видимість і розпізнаваність людини в темний час доби, знижується вірогідність нещасних випадків. Одяг зі світлоповертаючими матеріалами Scotchlite® є легким і зручним у носінні та забезпечує максимальну безпеку й комфорт.

  • Професійний одяг. Для професійного застосування сигнальний одяг підвищеної видимості повинен виготовлятись відповідно до діючого стандарту ГОСТ Р 12.4.219-99. Сигнальний одяг підвищеної видимості рекомендується для працівників муніципальних служб і транспортних підрозділів підприємств, будівельників, пожежників, співробітників МНС і ДІБДР, швидкої допомоги, залізничників, нафтовиків, шляховиків, службовців аеропортів, пошти, транспортників та інших среціалістів.
  • Спортивний одяг. Нанесення світлоповертаючих матеріалів Scotchlite робить спортивний одяг, взуття, аксесуари модними й привабливими та покращує безпеку.
  • Дитячий одяг. Дитячий одяг зі світлоповертаючими матеріалами Scotchlite® забезпечує дитині безпеку, не перешкоджаючи її вільному пересуванню.
  • Корпоративний одяг. Світлоповертаючі матеріали Scotchlite® можуть використовуватись для виготовлення логотипів, кантів, емблем, які наносяться на корпоративний одяг і забезпечують видимість 24 години на добу.

Де придбати

Світлоповертаючі матеріали 3М(TM) Scotchlite(TM)