Перехід до Основної Навігації Перехід до Навігації сайту Перехід до Основного Змісту All 3M.com Site Map

Eлектронна промисловість і комплектуючі


Електротехнічні й спеціальні стрічки

У спектрі продукції 3М значне місце займають електротехнічні й спеціальні самоклейкі стрічки. Біля півстоліття тому ми випустили першу у світі ізоляційну ПВХ стрічку, що стала родоначальницею сімейства сучасних високоякісних ізоляційних стрічок. Зараз у нашому асортименті є велика різноманітність стрічок для різних застосувань у багатьох галузях промисловості. При цьому 30% продуктів складають інновації, які зовсім недавно з'явилися на ринку.

Різні поєднання основ і адгезивів самоклейких стрічок 3М надають інженерам-розробникам електротехнічних компонентів різноманітність вибору і широкий спектр характеристик.

Наші фахівці готові сприяти Вам в розробці нових виробів і допомагати у виборі стрічок, що повністю відповідають Вашому технологічному процесу. Ваші переваги при роботі з компанією 3М полягають не лише в отриманні продукції вищої якості, але і в доступі до надійного джерела технічних рішень.

Стрічки 3М відповідають міжнародним стандартам, широко застосовуються у всьому світі. Замовити стрічки можна зі складу 3М або через дистриб'юторську мережу.

Особливу увагу привертають індустріальні електротехнічні рішення 3М для гірничо-збагачувальної галузі. (PDF, 2.1MB)

Теплопровідна стрічка виробництва 3М
Теплопровідна стрічка
Ми поєднали наші високоякісні акрилові адгезиви з керамічними частками високої провідності й отримали надзвичайно надійний, зручний для користувача теплопровідний поверхневий матеріал. Ця теплопровідна стрічка відмінно підходить для застосування в охолоджувальних чи нагрівальних системах, вона легко накладається з рулону чи у формі відривних листів.

Детальний каталог продукції знаходиться за посиланням в форматі (PDF, 4.4MB)
Електропровідна стрічка XYZ виробництва 3М
Електропровідна стрічка XYZ
Використовуйте нашу електропровідну чутливу до тиску адгезивну стрічку для прецизійних робіт на поверхнях з металевим покриттям. В асортименті електропровідна стрічка в рулонах чи розрізних листах – Ви можете наносити плівку за власним вибором, саме там, де вона потрібна.
Електропровідні плівки XYZ-Axis
Електропровідні плівки XYZ-Axis
Наші термоусадочні адгезивні плівки мають низький електричний опір і високу стабільність. Оберіть з асортименту адгезивних плівок продукт відповідно до Ваших потреб: для малого кроку, з’єднання поліамідних чи поліефірних гнучких друкованих схем.

З’єднувачі, конектори і кабелі для електроніки

Рішення для телекомунікаційних мереж
Рішення для телекомунікаційних мереж
Наша широка лінійка продуктів і технологій забезпечує інноваційні рішення по з'єднанню комп'ютерів, телекомунікаційного і тестувального устаткування.

Антистатичні стрічки для електронної промисловості

Ушкодження електронних компонентів і пристроїв статичною електрикою є серйозною проблемою електронної промисловості. Проблема статичної електрики існує практично на кожному етапі виробництва і може привести до псування дорогих електронних пристроїв як на виробничому підприємстві, так і після постачання замовникові.

За допомогою антистатичних стрічок 3M ви зможете користуватися усіма перевагами стрічки без побоювань пошкодити чутливі до електростатичного заряду компоненти. Основою усіх антистатичних стрічок компанії 3M є унікальний струмопровідний полімерний адгезив, розроблений компанією 3М, який використовує спеціальну конфігурацію полімерів для нейтралізації трибоелектричного заряду, генерованого у момент розподілу поверхонь. Цей революційний адгезив запатентований. Його можна знайти виключно у виробах з маркою 3M.

З цим унікальним полімерним адгезивом-провідником антистатичні стрічки 3М пригнічують статичний заряд як у момент розмотування котушки, так і при відділенні стрічки від поверхні, зменшуючи заряд до величини менш ніж 50 В навіть в екстремально сухих умовах при 10% -вій відносній вологості.

Матеріали та компоненти для електронних приладів, рішення для електронної промисловості, які відповідають вимогам до якості, захисту й робочих характеристик.

Продукти для екранування та поглинання електромагнітного випромінювання та радіочастотних перешкод

Наші екрануючі та заземлюючі продукти – це ефективне рішення для захисту Ваших виробів від витоків за високою частотою та просочування електромагнітних хвиль. Заземлюючі й екрануючі продукти забезпечують захист від електростатичних розрядів. Вони відповідають вимогам до сертифікації продукту по всьому світу.

Фольгові та тканинні стрічки для електромагнітного екранування Наші стрічки для електромагнітного екранування призначені для використання у тих випадках, коли необхідне забезпечення надійного точкового електричного контакту, зокрема електромагнітного/радіочастотного екранування, заземлення й відведення електростатичних розрядів. Фольгові та тканинні стрічки для електромагнітного екранування використовуються для багатьох потреб проектування електронного обладнання, дослідних лабораторій при макетуванні, дизайні, пошуку й видаленні перешкод.
Листи та плівки для електромагнітного екранування
Листи та плівки для електромагнітного екранування у друкованих платах
Наші листи та плівки для електромагнітного екранування є легкими, гнучкими й простими в застосуванні в різних електронних приладах. Листи та плівки для електромагнітного екранування відмінно підходять для друкованих плат.
Електромагнітне випромінювання замкненого контуру та обплетення
Електромагнітне випромінювання замкненого контуру та обплетення
Скручування склополіестрових волокон з лудженою мідною фольгою надає нашим рукавам для електромагнітного екранування надзвичайної гнучкості й ефективності. Екрануючі продукти для замкненого контуру та обплетення використовуються для екранування кабелів в автоматизованому обладнанні й електропроводці різноманітного обладнання, від материнських плат до компонентів дисплею.
Прокладки та електропровідні підкладки
Прокладки та електропровідні підкладки
Прокладки та електропровідні підкладки звичайно використовуються в тих випадках , коли потребується забезпечити електричне екранування й амортизацію від механічних ударів.
Листи, поглинаючі електромагнітне випромінювання
Листи, поглинаючі електромагнітне випромінювання
Наші Листи, поглинаючі електромагнітне випромінювання, мають здатність у повній мірі пригнічувати шум, який випромінюється електричними приладами в широкому діапазоні частот. Звичайно Листи, поглинаючі електромагнітне випромінювання, використовуються в пересувному обладнанні, мобільних телефонах, підсилювачах, радіоблоках та іншому обладнанні.
Антистатичні та жароміцні стрічки
Антистатичні та жароміцні стрічки
Наші антистатичні стрічки – це зручність використання звичайної стрічки та захист чутливих компонентів від електростатичного ушкодження.
Материалы для электронной промышленности