Späť na Späť na mapu stránky Späť na obsah All 3M.com Site Map

Riešenia pre zváranie


Vďaka svojej značke Speedglas™ sa spoločnosť 3M stala poprednou firmou v oblasti bezpečnosti zvárania, ktorá zváračom ponúka široký sortiment osobných ochranných pracovných prostriedkov. Naše odborné znalosti a skúsenosti s pracovným prostredím zváračov sa stali podnetom k inovatívnemu vývoju výrobkov, ktoré podporujú efektivitu zváracích prác a zvyšujú bezpečnosť a pohodlie zváračov pri plnení ich pracovných úloh.

Speedglas Helmet worn by welding in workplace
Zváranie

Logo Speedglas na zváracej helme Výrobky pre zváranie
Firma 3M ponúka široké spektrum osobných ochranných pracovných prostriedkov, ktoré zváračom chránia oči, tvár, hlavu i dýchanie. Do tejto kategórie výrobkov patria samozatemňovacie zváracie štíty Speedglas™ a filtračnoventilačná jednotka Adflo™.

Zvárač v akcii Legislatíva a normy
Na pochopenie požiadaviek pre prevádzkové vlastnosti je nutné nahliadnuť do predmetovej normy výrobku. Tu nájdete súhrn európskych klasifikácií našich výrobkov pre zváranie.

Zvárač s jeho zváracou helmom na vrchole jeho hlavy Nebezpečenstvá
O nebezpečenstve vyplývajúcom z nepoužívania ochrany zraku sa môžu neopatrní zvárači presvedčiť ihneď, pretože ich začnú bolieť oči. Nebezpečenstvo predstavované dymom vznikajúcim pri zváraní môže byť omnoho nenápadnejšie.

Otázky?
Prosím, kontaktujte nás pre získanie viac informácií o našich výrobkoch alebo riešeniach.
Ohodnoťte túto stránku

Poslať 

Ďakujeme Vám za ohodnotenie tejto stránky.

Vaše hodnotenie bude použité na zlepšenie obsahu a funkčnosti tejto stránky.