Späť na Späť na mapu stránky Späť na obsah null

3M Produkty a riešenia pre priemysel

Lepidlá, brúsivá, lepiace pásky, filtre a príslušenstvo pre priemysel

Riešenia pre profesionálne autolakovne a karosárne

Takmer pri každom kroku výroby auta je prítomný 3M produkt, ktorý skracuje výrobný proces alebo vylepšuje finálny produkt. Nájdi viac o produktovej rade Divízie autoopravárenských produktov.

Priemyselné brúsivá, riešenia úprav povrchov pre celý svet

Zistite, ako 3M brúsivá prinášajú vyššiu mieru inovácií s novými a jedinečnými výrobkami podporovanými organizáciou s globálnou podporou predaja a technickou podporou.

3M Filtrácia, filtrovanie tekutín a plynov inšpirované požiadavkami zákazníkov

3M Filtrácia (predtým známa ako Cuno) je na trhu vedúcim poskytovateľom filtračných riešení pre všetky odvetvia prírodných vied, priemyslu, potravín a nápojov, stravovania, filtračných aplikácií v obydliach a filtrácie vzduchu.

Priemyselné lepidlá, pásky, tmely, štítky a výseky

Zistite, ako Vám 3M divízia priemyselných pások a lepidiel môže poskytnúť globálnu podporu pre efektivitu vašej výroby a procesov.

3M lepidlá, brúsivá, lepiace pásky, filtre a príslušenstvo pre priemysel

3M technologické platformy sú používané v rôznych produktových kategóriách s účelom vylepšenia procesov našich zákazníkov, zníženia nákladov alebo jednoducho robenia vecí lepšie. Či už je to zníženie hmotnosti koncového produktu alebo zjednodušenie výrobných procesov, sú tu inovatívne riešenia, ktoré sú pripravené poskytnúť vylepšenia pre každú jednu spoločnosť, zlepšiť každú domácnosť alebo vylepšiť každý život. To je naša vízia.