Späť na Späť na mapu stránky Späť na obsah All 3M.com Site Map

3M ESPE pre zubných lekárov

Vyhľadávanie na stránke 3M ESPE

Naša divízia Veda a výskum sa snaží zlepšovať každodennú prácu zubného lekára ponúkaním riešení, ktoré robia postupy jednoduchšími a spoľahlivejším pre vás a vašich pacientov. Na našich internetových stránkach nájdete naše produkty a služby a lepšie pochopíte náš nekompromisný prístup nielen ku kontrole kvality a testovaniu našich produktov, ale ku všetkému čo robíme. Od vývoju produktov cez vzdelávanie až ku kladeniu veľkého dôrazu na vaše pripomienky z ktorých sa učíme. Budete počuť o našej vášnivej oddanosti k riešeniu vašich problémov a k nášmu miestu v dentálnom priemysle, ktorý sa hýbe smerom do budúcnosti.

Vo všeobecnosti dúfame, že vám tieto stránky pomôžu pochopiť, že 3M ESPE dodáva viac ako len kvalitné produkty podľa vášho očakávania. S 3M ESPE dostávate partnera oddaného najvyšším možným štandardom, ktorého cieľom je dodávať praktické a dômyselné riešenia pre vašu každodennú prácu. A ten rozdiel naozaj pocítite.

Partnerstvo dôvery

Môžete si myslieť, že všetky dentálne produkty sú rovnaké ...

Vyvarujte sa pirátskych kópií

... ale v hniezde môže byť jedno vajce pokazené.

Pravá kvalita na prvý pohľad
Údaje o zmene vlhkosti

Brožúra partnerstva dôvery

Vyvarujte sa pirátskych kópií

Pirátske kópie kvalitných značkových produktov čoraz viac prenikajú do oblasti medicíny a na pole dentálnych technológií. Pre Vášho pacienta to môže mať vážne následky, ale pre Vás ako zubného lekára ešte horšie. Problémom je originálne vyzerajúci obal s falošným produktom vo vnútri. Je ťažké rozpoznať rozdiely medzi originálom a kópiou.

Pravá kvalita na prvý pohľad

3M ESPE sa od začiatku rozhodlo bojovať proti pirátskym produktom a všetkým ich následkom.

3M ESPE, jedna zo spoločností s najvyššou kvalitou na trhu dentálnych produktov, položila nové štandardy kvality so sloganom "Spolupráca pre viac bezpečnosti".

Toto logo predstavuje našu oddanosť Vám - všade kde ho uvidíte, si môžete byť istý, že kupujete vysoko kvalitné, originálne dentálne produkty 3M ESPE

Všetko pod kontrolou

Predtým než môžu používať toto osvedčenie ako certifikovaný partner, musia podstúpiť certifikačný proces 3M ESPE - tento proces je založený na vzájomnej ochrane. Za akékoľvek porušenie pravidiel je tento partner vymazaný zo zoznamu certifikovaných partnerov a zablokovaný na 12 mesiacov.

Prečo aj vy nehráte bez rizika?

Kupujte dentálne produkty výlučne od certifikovaných partnerov. Stačí len krátky pohľad na logo a môžete si byť istý, že kupujete originálny výrobok

Všetkých našich certifikovaných partnerov nájdete na stránke: Kde nakúpiť.

Stiahnuť brožúru partnerstva dôvery

Brožúra partnerstva dôvery PDF (0.30MB)

Riešenia dentálnych produktov

Priame rekonštrukcie

Priame rekonštrukcie

Pridaná hodnota pre vašich pacientov.

Nepriame rekonštrukcie

Nepriame rekonštrukcie

3M ESPE zlepšuje výsledky a efektivitu práce s dnešnými a zajtrajšími nepriamymi technikami.

Digitálna stomatológia

Digitálna stomatológia

Nasledujte osvedčenú cestu krásy

Prevencia

Prevencia

Zmente prevenciu na príjemnú skúsenosť.

Lokálne anestetiká

Lokálne anestetiká

Dôverujte upravenému roztoku, ktorý sa osvedčil niekoľko milión krát v zubnej ordinácii.

Vedecké a odborné zdroje

 
 
 
 

Produktový katalóg