Späť na Späť na mapu stránky Späť na obsah null

Displeje pre spätnú projekciu

Prítomnosť nepriehľadnuteľných projekčných fólií a panelov 3M, spolu s projektormi, zlepšujú interakciu a komunikáciu so zákazníkmi.

Fólie a displeje pre spätnú projekciu

Synergie

Viacúčelová, samolepiaca fólia pre spätnú projekciu Vikuiti premieňa výklady obchodov na živý brandingový a reklamný nástroj tým, že priamo na povrch umožňuje premietanie videa, statických obrazov a dynamických posolstiev. Obrazy sú dobre čitateľné z veľkej vzdialenosti a všetkých uhlov, dokonca aj v náročných svetelných podmienkach. Fólia Vikuiti sa dá navyše vyrezať do ľubovoľného tvaru a veľkosti, aby znázorňovala napríklad logo a značku firmy.

Nie ste si istí, čo hľadáte? Kontaktujte nás.

Virtuálna figurína

Virtual Mannequin

Naša virtuálna figurína vám umožňuje efektívne propagovať vaše produkty jedinečným a inovatívnym spôsobom. Vytvára rozruch a priťahuje pozornosť priamo na mieste predaja. Môže nadobudnúť akúkoľvek podobu znázorňujúcu ľudskú postavu, kreslenú postavičku a množstvo iných nápaditých foriem. Jednoducho ľudí zastaví a umožní odkomunikovať vaše posolstvá ako nikdy predtým. Ideálna pre múzeá, showroomy, recepcie, kiná a všade tam, kde potrebujete komunikovať s vašim publikom.

Nie ste si istí, čo hľadáte? Kontaktujte nás.

Spätná projekcia na okná obchodov T-Mobile a Intersport v Holandsku

Výskum zadaný spoločnosťou 3M a POPAI, globálnym združením pre predajný marketing, demonštruje efektívnosť dynamickej spätnej projekcie reklamných posolstiev vo výkladoch obchodov pomocou fólie pre spätnú projekciu Vikuiti™ od spoločnosti 3M.

Prečítajte si článok