3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

3M Latvijā

Dizains un grafika

Dizains un grafika

Scotchprint lielformāta grafikaMēs esam pasaules vadošie specializēto plēvju ražotāji tādu elektronikas izstrādājumu displejiem kā plakanā ekrāna datoru monitori, mobilie telefoni, plaukstdatori un šķidro kristālu (LCD) televizori.

Elektronika, elektroinstalācijas un komunikāciju iekārtas

Elektronika, elektroinstalācijas un komunikāciju iekārtas

Elektrisko produktu grupas attēls 3M ir vadošais novatorisku risinājumu piegādātājs elektronikas, elektrisko un telekomunikāciju tehnoloģiju nozarēs.

Veselības aprūpe

Veselības aprūpe

Littmann(R) stetoskops 3M veselības aprūpes produkti nodrošina veselības aprūpes iestādes ar novatoriskiem risinājumiem, kuru pamatā ir daudzveidīgās 3M tehnoloģijas, kas palīdz uzlabot dzīves kvalitāti.

Drošība un aizsardzība

Drošība un aizsardzība

Satiksmes drošības sistēmu produktu grupas attēls Mēs ražojam produktus, kas uzlabo darba apstākļu drošību, darbinieku, kā arī iekārtu un sistēmu darba produktivitāti visā pasaulē.

Transporta nozare

Transporta nozare

Autobūves produktu grupas attēls Mēs ražojam augstas kvalitātes abrazīvos materiālus, lentes, plēves un citus specifiskus materiālus, kuri tiek izmantoti automašīnu, lidaparātu, kuģu un citu transportlīdzekļu ražošanā un apkopē.

Rūpniecība un ražošana

Rūpniecība un ražošana

Tehniskās apkopes un remontdarbu produktu grupas attēls Mūsu novatoriskie produkti un pakalpojumi palīdz ražotājiem strādāt efektīvāk. Mūsu starptautiskais tīkls palīdz piegādāt preces un pakalpojumus gan starptautiskiem, gan vietējiem patērētājiem.

Biroja preces

Biroja preces

Mājai un birojam produktu grupas attēls Mēs nepārtraukti atjauninām savu biroja preču klāstu. Spilgts piemērs ir Post-it® zīmols – līmlapiņas, indeksi, līpošās sanāksmju lapas... šobrīd vairāk par 1000 Post-it® izstrādājumiem tiek pārdoti vairāk nekā 100 valstīs.

Mājai un atpūtai

Mājai un atpūtai

Hobija produktu grupas attēls Visā pasaulē pazīstamie zīmoli - Scotch®, Post-it®, Scotch-Brite®, un Scotchgard™ - atrod pielietojumu jūsu mājās. 3M speciālisti strādā, lai uzlabotu jūsu dzīves kvalitāti.

X

 

 
 

Features

 
eSSENTIAL Accessibility

3M Supports Accessibility Browser

The eSSENTIAL Accessibility™ assistive web browser makes it easier for visitors with physical disabilities to surf the web.

Learn more about eSSENTIAL Accessibility™ browser

Swine Flu

3M reaģē uz cūku gripas uzliesmojumiem

3M nemitīgi strādā, lai adekvāti reaģētu uz situāciju, un daudzi uzņēmuma darbinieki visā pasaulē ir norīkoti sniegt pakalpojumus un atbalstu nepieciešamības gadījumā.

Uzzināt vairāk

 
 

Zīmoli

 

 Post-it(R) produkti Post-it® produkti

 Scotch(R) līmlentes un līmelementi Scotch® līmlentes un līmelementi

 Scotch-Brite(R) produkti Scotch-Brite® produkti

 Scotchgard(TM) produkti dažādu materiālu aizsardzībai Scotchgard™ produkti dažādu materiālu aizsardzībai

 Scotchprint(TM) grafika Scotchprint™ grafika

 Command(TM) montāžas produkti Command™ montāžas produkti

 Filtrete(TM) Filtri Filtrete™ Filtri

 Nexcare(TM) produkti ādas skaistumam un labsajūtai Nexcare™ produkti ādas skaistumam un labsajūtai

 Vikuiti(TM) produkti Vikuiti™ produkti

 

Papildinformācija