3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map
 3M Products and Services Picture

Produkti un pakalpojumi

Mēs smeļamies iedvesmu, uzklausot mūsu klientus un radot jaunus produktus, kā arī risinājumus, kas palīdz jums veiksmīgi atrisināt dažādus uzdevumus.

3M has more to offer in our country- specific websites. Select a Country to view more Product & Service information.

Dizains un grafika

Dizains un grafika

Scotchprint lielformāta grafikaMēs esam pasaules vadošie specializēto plēvju ražotāji tādu elektronikas izstrādājumu displejiem kā plakanā ekrāna datoru monitori, mobilie telefoni, plaukstdatori un šķidro kristālu (LCD) televizori.

Elektronika, elektroinstalācijas un komunikāciju iekārtas

Elektronika, elektroinstalācijas un komunikāciju iekārtas

Elektrisko produktu grupas attēls 3M ir vadošais novatorisku risinājumu piegādātājs elektronikas, elektrisko un telekomunikāciju tehnoloģiju nozarēs.

Veselības aprūpe

Veselības aprūpe

Littmann(R) stetoskops 3M veselības aprūpes produkti nodrošina veselības aprūpes iestādes ar novatoriskiem risinājumiem, kuru pamatā ir daudzveidīgās 3M tehnoloģijas, kas palīdz uzlabot dzīves kvalitāti.

Mājai un atpūtai

Mājai un atpūtai

Hobija produktu grupas attēls Visā pasaulē pazīstamie zīmoli - Scotch®, Post-it®, Scotch-Brite®, un Scotchgard™ - atrod pielietojumu jūsu mājās. 3M speciālisti strādā, lai uzlabotu jūsu dzīves kvalitāti.

Rūpniecība un ražošana

Rūpniecība un ražošana

Tehniskās apkopes un remontdarbu produktu grupas attēls Mūsu novatoriskie produkti un pakalpojumi palīdz ražotājiem strādāt efektīvāk. Mūsu starptautiskais tīkls palīdz piegādāt preces un pakalpojumus gan starptautiskiem, gan vietējiem patērētājiem.

Biroja preces

Biroja preces

Mājai un birojam produktu grupas attēls Mēs nepārtraukti atjauninām savu biroja preču klāstu. Spilgts piemērs ir Post-it® zīmols – līmlapiņas, indeksi, līpošās sanāksmju lapas... šobrīd vairāk par 1000 Post-it® izstrādājumiem tiek pārdoti vairāk nekā 100 valstīs.

Drošība un aizsardzība

Drošība un aizsardzība

Satiksmes drošības sistēmu produktu grupas attēls Mēs ražojam produktus, kas uzlabo darba apstākļu drošību, darbinieku, kā arī iekārtu un sistēmu darba produktivitāti visā pasaulē.

Transporta nozare

Transporta nozare

Autobūves produktu grupas attēls Mēs ražojam augstas kvalitātes abrazīvos materiālus, lentes, plēves un citus specifiskus materiālus, kuri tiek izmantoti automašīnu, lidaparātu, kuģu un citu transportlīdzekļu ražošanā un apkopē.

Skatīt produktus un pakalpojumus: