3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

3M Produkti un risinājumi rūpniecībai

Līmes, abrazīvi, lentes, filtri un piederumi pielietojumam rūpniecībā

Risinājumi auto krāsotavām un profesionālam automašīnu remontam

Gandrīz uz katra soļa automašīnas remonta procesā ir sastopami 3M produkti, kas saīsina labošanas laiku vai uzlabo gatavu produktu. Uzzini vairāk par pieejamo auto apstrādes produktu klāstu!

Rūpnieciskie abrazīvi, virsmas apstrādes risinājumi pasaulē

Uzzini, kā 3M abrazīvi piedāvās vēl novotoriskākus risinājumus ar jaunu un unikālu produktu, nodrošinot organizācijas globālo tirdzniecību un tehnisko atbalstu.

3M filtri attīrīšanai, šķidrumiem un gāzēm, atkarībā no klienta vajadzībām

3M Purification (senāk pazīstams kā CUNO) ir tirgus līderis, kas nodrošina risinājumus dabaszinātnēm, rūpniecībai, pārtikas, dzērienu un ēdienu nozarei, komunālo pakalpojumu un gaisa filtrēšanas procesiem.

Rūpnieciskās līmes, lentes, hermētiķi, stiprinājumi, uzlīmes un to šabloni

Uzziniet, kā 3M rūpniecisko lentu un līmju izmantošana, Jums var palīdzēt globāli, lai Jūs savu produktu varētu ražot ātrāk un vieglāk, kā arī izturīgāku.

3M Līmes, abrazīvi, lentes, filtri, un piederumi pielietošanai rūpniecībā

3M Tehnoloģiju platformā tiek izmantotas vairāku produktu kategorijas, lai uzlabotu mūsu klientu ražošanas procesus, samazinātu izmaksas, vai vienkārši padarītu lietas labākas. Pateicoties līmei, gala produktam tiek samazināts svars un atvieglots izgatavošanas process, kas sniedz gaidītās priekšrocības ikvienai ražošanas kompānijai..Tā ir mūsu vīzija.