3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Filtek™ Bulk Fill Posterior restaurācijas materiāls

Efektīvas sānu zobu restaurācijas ar Filtek™ Bulk Fill Posterior

Semināri visā Latvijā

Reģistrējies tūlīt!

Rūpes par precizitāti

Rūpes par precizitāti

Impregum™ poliētera materiāli. Labākais augstas precizitātes nospiedumu materiāls. Tagad pieejams kopā ar augstas precizitātes nospieduma korekcijas materiālu.

Uzzināt vairāk >

Rūpes par vienkāršību

Rūpes par vienkāršību

RelyX™ Unicem produktu grupa: visvairāk klīniski pārbaudītie pašsaitējošie sveķu cementi. Tagad mūsu jaunā Automix šļirce atvieglo materiāla pielietošanu.

Uzzināt vairāk >

Rūpes par estētiku

Rūpes par estētiku

Filtek™ Z550 un Filtek™ Ultimate. Kompozīti ar 3M ESPE nanopildījuma tehnoloģiju nodrošina dabiskas un estētiskas restaurācijas.

Uzzināt vairāk>

Rūpes par precizitāti

Rūpes par precizitāti

Zobārstiem un laboratorijām - no digitāliem nospiedumiem ar karkasa dizainu līdz Lava™ mazām un vairāku vienību restaurācijām. Iepazīstiet Lava™ sistēmu – unikāla digitālā darbplūsma apvienota ar nevainojamu materiālu – apmierina visas Jūsu prasības.

Uzzināt vairāk>

Rūpes par precizitāti

Rūpes par precizitāti

Ar 3M™ ESPE™ MDI mini zobu implantiem Jūs varat uzlabot savu pacientu dzīves kvalitāti - minimāli invazīva procedūra par saprātīgu cenu. Piedāvājiet saviem pacientiem MDI ārstēšanas plānu jau šodien.

Uzzināt vairāk >

Meklēt 3M ESPE mājas lapā

 

3M ESPE un Jūs

3M ESPE piedāvā zobārstiem inovatīvus risinājumus, tādejādi atvieglojot speciālista ikdienas darbu.

Šajā mājas lapā Jūs varat iepazīties ar mūsu produktiem un pakalpojumiem, kas ļaus Jums labāk izprast mūsu attieksmi pret kvalitāti un testēšanas sitēmām, kas tiek piemērotas procesā pirms produktu nodošanas tirdzniecībā.

Lasīt vairāk par 3M ESPE

 
 

Par 3M ESPE

Par 3M ESPE

Zobārstniecības materiālu ražotājs

Uzziniet vairāk par 3M ESPE kā uzņēmumu, kas rada pasaulē augsti atzītas inovatīvas idejas un profsionālus risinājumus zobārstniecības speciālistu ikdienas darba atvieglošanai un pilveidošanai, kā arī nosaka jaunākās zobārstniecības tirgus tendences nemitīgai attīstībai.

Uzzināt vairāk par 3M ESPE

 
 
 
 
 

Jaunums – Filtek™ Bulk Fill

 

Jaunums – Single Bond ™ Universal