3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Transportam

3M plēvju risinājumi, kas piemēroti vilcieniem un ūdens transportlīdzekļiem

Transportation

Transporta drošības tendences

Transportam, proti vilcieniem, laivām un citiem ūdens transportlīdzekļiem, ir īpašas inženiertehniskas problēmas attiecībā uz logu drošību, aizsardzību un saules siltuma atstarošanu.

Attiecība uz vilcieniem graffiti un vandālisms ir bieža un dārga problēma. 3M Logu plēves darbojas kā aizsargslānis, kuras ir viegli noņemamas, un palīdz aizsargāt virsmu no graffiti materiāliem, piemēram, permanentie marķieri vai izsmidzināmās krāsas. Plēve neļauj saskrāpēt stiklu, saglabājot stikla iepriekšējo izskatu.

3M drošības un aizsardzības plēves var nodrošināt aizsardzību pret loga izsišanu ko izraisa negodīgi cilvēki braucot vilcienā. Plēve pasargās pasažierus no lidojošām un plīstošām stikla šķembām, noturot stiklu vietā.

Nelaimes gadījomos, ko var izraisīt vilciena sadursme vai citi gadījumi, kas var izraisīt stikla plīšanu, 3M logu plēves nodrošina stikla integritāti , kas samazina pasažieru traumu risku.

Transportation

Saules siltuma atstarošanas tendeneces transportam

Salona temperatūra ir svarīga vilcieniem, īpaši svarīga tā ir arī laivām, kurām ir bieža un tieša saskare ar sauli.

3M saules kontroles logu plēves var uzabot komfortu pasažieriem un vilcienu operatoriem un ūdenstransporta vadītājiem, kontrolējot temperatūru. Šī tehnoloģija palīdz ietaupīt enerģiju, lai vilcienu vai laivu siltuma un gaisa kondicionēšanas iekārtām mazāks noslogojums. Vasaras mēnešos plēve palīdz saglabāt salona telpu vēsu un ziemā saglabāt telpu siltu, palīdzot samazināt kopējās ekspluatācijas izmaksas.

Izmantojot savas ēnas un atstarošanās īpašības 3M logu plēves var samazināt atspīdumu veicinot Jūsu pieredzei darbā ar vilcieniem un laivām patīkamu un komfortablu.

Mēbeles un cits aprīkojums nav pasargāts no izbalēšanas jo saules stari tos nežēlo. 3M logu plēves samazina UV staru ietekmi, kas ir būtiskākais faktors līdz pat 99,9% pigmentācijai un izbalēšanai.

Transportation

Citas tendences transportam

3M plēvju risinājumi, kas piemēroti vilcieniem un ūdens transportlīdzekļiem Izplatītāju pieredze iepriekš apspriesti jautājumi atbilstība normatīviem Īpaši ieinteresētiem vilcienu un laivu inženieriem, uzņēmējiem un īpašniekiem 3M logu plēves spēs nodrošināt atbilstošu izskatu un atbilstību drošības normām, ja šie pakalpojumi tiek nodrošināti no valdības iestāžu puses. Sazinies ar 3M speciālistu, lai uzzinātu vairāk.

Rīkojies jau tagad! Lai uzzinātu 3M logu plēvju tehnoloģiju priekšrocības sazinies ar mums