3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Mājsaimniecību ēkām

3M logu plēvju risinājumi, kas piemēroti privātmājām

Residential Building

Mājsaimniecību ēku drošības tendences

Dzīvojamās mājas ir īpaša problēma, ja runa ir par drošību un enerģijas pārvadību. Privātpersonas, kuras vēlas nelielas ekstras, var nolīmēt logus ar 3M drošības un aizsardzības plēvēm.

Gadījumā, ja notiek ielaušanās daudziem ēku īpašniekiem tas sagādā raizes, tāpēc efektīvs izmaksu ietaupījuma risinājums ir izmantot 3M drošības un aizsardzības plēves. Tās saglabā integritāti pat pēc ievērojama spēka pielietošanas un zagļu mēģinājuma ielauzties. Naktīs Jūs varat droši gulēt, zinot, ka logi ir aizsargāti pret izsišanu un plīšanu.

3M plēves var nostiprināt logu un durvju stiklu no nejaušas plīšanas vai paklupšanas vai nejaušas iekrišanas stiklā. Tas var būt piemērots vecam rūtotam stiklam vai, ja Jums ir bērni.

Residential Building

Mājsaimniecības ēku saules kontroles ietekmes tendences

Ja Jums ir lieli logi vai logi, kuros iekļūst saules stari, Jūsu mēbeles, aizkari, paklāji, gleznas un rotas ir pakļautas riskam izbalēt no saules stariem.

3M logu plēves samazina UV staru ietekmi, kas ir būtiskākais faktors līdz pat 99,9% pigmentācijai un izbalēšanai.

Jūsu mājas ir vieta, kur Jūs varat relaksēties, bet, ja ir pārāk auksts, vai pārāk karsts, tad šie faktori var paaugstināt stresa līmeni. Izmantojot 3M plēves, Jūs paaugstināsiet komforta līmeni, tā kā 3M tehnologīja kontrolē saules enerģijas padevi un siltuma līmeni.

Rezultātā tiks saglabāta siltumenerģija ziemas periodā un atbilstoši vēsa temperatūra vasaras periodā. Šīs priekšrocības nodrošina enerģijas ietaupījumu kā rezultātā gaisa kondiconēšanas iekārtām un apkures sistēmai ir mazāk jādarbojas, un tāpēc komunālie maksājumi ievērojami samazinās.

Residential Building

Citas tendences mājsaimniecību ēkām

Neskatoties uz patērētāja pirkumu, interese iegādāties 3M saules ietekmes kontroles un drošības plēves savai mājai, ir interjera dizaineriem , kuri vēlas sasniegt noteiktu ēkas vizuālo izskatu, mainot gaismas caurlaidību un ēnojumu.

Māju celtnieki var arī vēlēties padarīt ēku energo efektīvāku, palielinot ēkas pievilcību un vērtību.

Visbeidzot arhitekti var palielināt iespējas un realizēt jaunus dizainus, kas attiecas uz gaismu un logiem.

Rīkojies jau tagad! Lai uzzinātu 3M logu plēvju tehnoloģiju priekšrocības sazinies ar mums