3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Valsts iestāžu ēkas

3M logu plēvju risinājumi, kas piemēroti publiskā sektora vai valsts īpašumiem

Government Buildings

Valsts iestāžu ēku drošības tendences

Valsts, pašvaldību un privātīpašumu, ieskaitot, arī slimnīcas, vilciena stacijas, avārijas dienestus un skolas, jānodrošina ar īpašu drošību un aizsardzību.

Fakts, ka šīs ēkas pārvalda valsts pārvalde, kas rada iespējamo atbildes reakciju no civēku puses vai atriebību uz lēmumiem vai darbībām, radot vietēju vai starptautiska mēroga iedzīvotāju nemierus un sacelšanos Vissmagākajos gadījumos tās ir valdības ēkas un tāpēc logi var tikt pakļauti bumbas sprādzieniem.

3M premium klases plēves samazina sprādziena rezultātā radušās sekas absorbējot un samazinot stikla izplatīšanos tā plīšanas gadījumā, jo plēve notur stiklu vietā un nerodas apdraudējums. Plīstošs stikls bieži nogalina un ievaino vairākus cilvēkus, nekā pats sprādziens un to var novērst, izmantojot 3M drošības un aizsardzības plēves.

Raksturīgi, ka valdības ēkas glabā konfidenciālus dokumentus un informāciju, draudus no ielaušanās un zādzībām var mazināt, izmantojot 3M logu plēves. Pat, pie neskaitāmām zagļu pūlēm iekļūt un uzlauzt ēkas stiklu, plēve stiklu notur vietā, neļaujot tam saplīst.

Veselības un drošības atbilstībai strādājot ar darbiniekiem un klientiem tirdzniecības organizācijā, ir jābūt augstā līmenī, tāpēc, izmantojot 3M drošības plēves, tiks novērsts kaitējumus stiklam nejauši plīstot, kas samazinās uzņēmuma atbildību šajā situācijā.

Government Buildings

Valsts iestāžu ēku saules kontroles ietekmes tendences

Tāpat kā jebkura cita ēka, valdības ēkas arī saņem saules labvēlību. Atspīdums var būt kairinošs strādājot pie monitora vai ekrāna, kā arī, ja saule iespīd logā.

3M saules ietekmes kontrolējošās plēves var samazināt saules atspīdumu un uzlabo īrnieku komfortu. Īrnieku komfortu var palielināt, izmantojot 3M plēves, ņemot vērā to atstarošanās īpašības. Vasaras mēnešos plēve palīdz saglabāt telpu vēsu un ziemā saglabāt telpu siltu, radot īrniekiem komfortablu darba vidi.

Šīs priekšrocības nodrošina energijas ietaupījumu kā rezultāta gaisa kondiconēšanas iekārtām un apkures sistēmai ir mazāk jādarbojas, un tāpēc komunālie maksājumi ievērojami samazinās.

Government Buildings

Citas tendences valdības ēkām

Attiecībā uz valsts iestādēm iesaistīti arī citi stimuli, ņemot vērā valdības un valsts īpašumā esošās ēkas un to īpašniekus.

Vitāli svarīga saistība ar valsts darbību ir pārvaldes nepārtrauktībai, 3M logu plēves var palīdzēt nodrošināt to, saglabājot integritāti, aizsargājot ēkas saturu un samazinot ietekmi un kaitējumu, ja notiek uzbrukums.

Turklāt 3M logu plēves var palīdzēt valdības ēkām ar energoapgādes regulēšanas atbilstību, kā arī darbinieku produktivitāti radot optimālu darba vidi, kas ietekmē arī visas sabiedrības pieredzi šajā ēkās.

Rīkojies jau tagad! Lai uzzinātu 3M logu plēvju tehnoloģiju priekšrocības sazinies ar mums