3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Biznesa ēkas

3M logu plēvju risinājumi, kas piemēroti uzņēmumiem

Commercial Buildings

Biznesa ēku drošības tendences

Ja runa ir par logiem, tad uzņēmēji saskaras ar ļoti specifiskiem drošības un aizsardzības jautājumiem. Mazumtirdzniecībā preces un produkti bieži skatlogā saskaras ar saules UV stariem, tāpat kā ar negodīgiem cilvēkiem.

Ielaušanās un sadursmes un zādzības, daudziem komerciālo ēku īpašniekiem sagādā raizes, tāpēc efektīvs izmaksu ietaupījuma risinājums ir izmantot 3M drošības un aizsardzības plēves. Tās saglabā integritāti pat pēc ievērojama spēka pielietošanas un zagļu mēģinājuma ielauzties.

Mazumtirdzniecības vietās, kā arī tirdzniecības birojos, īpaši pēdējā laikā ir apdraudēti no iedzīvotāju nemieriem Biznesa ēkas bieži cieš no iedzīvotāju triecieniem, piemēram, ielaušanās, zādzībām un apzinātu defektu radīšana uz ēkām. Ēkas netiks uzlauztas, ja izmantosiet logu drošības plēves.

Veselības un drošības atbilstībai strādājot ar darbiniekiem un klientiem tirdzniecības organizācijā, ir jābūt augstā līmenī, tāpēc, izmantojot 3M drošības plēves, tiks novērsts kaitējumus stiklam nejauši plīstot, kas samazinās uzņēmuma atbildību šajā situācijā.

Commercial Buildings

Saules kontroles tendences biznesa ēkām

Ir jautājumi, kas rodas komerciālām organizācijām, attiecībā uz sauli. Iedzīvotāju komfortam jābūt prioritātei ikvienam, kurš ir atbildīgs par šīs ēkas apsaimniekošanu. 3M saules kontroles plēves pielāgosies istabas temperatūrai, ņemot vērā saules enerģijas kontroli, veicinot darbam un apmeklējumam atbilstošu temperatūru mazumtirdzniecības veikalos un birojā. Šīs plēves uzlabos darba vidi kientiem un darbiniekiem, samazinot saules gaismas atspīdumu uz monitoriem vai caur logiem kopumā.

3M saules ietekmes kontroles plēves nodrošina enerģijas ietaupījumu atspoguļojot āras saules enerģiju vasarā un saglabājot siltumu ziemā. Tā rezultāta gaisa kondiconēšanas iekārtām un apkures sistēmai ir mazāk jādarbojas, un tāpēc komunālie maksājumi ievērojami samazinās.

Kā iepriekš minēts, ražotās preces un arī mēbeles ir apdraudētas no saules UV stariem, kas rada vislielāko ietekmi uz krāsas izmaiņām un pigmentu izbalēšanu. Sākot ar miesnieka gaļu veikala logā līdz korporatīvo ēku paklājiem un apģērbiem mazumtirdzniecības noliktavu skatlogos, 3M saules siltuma atstarojošās plēves var ievērojami palēnināt dabisko izbalēšanas procesu no saules UV stariem.

Commercial Buildings

Citas tendences biznesa ēkām

Attiecībā uz komercbūvēm un to īpašniekiem iesaistīti arī citi stimuli; uzņēmējdarbības nepārtrauktību iespējams nodrošināt preču zīmju aizsardzību vienkārši izmantojot 3M logu plēves.

Augsta darbinieku produktivitāte tiek uzskatīta par un faktiski videi draudzīgu kā arī panāk, peļņu no kapitāla ieguldījuma izmantojot 3M logu plēves, Jūsu komerciālās ēkas logiem.

Rīkojies jau tagad! Lai uzzinātu 3M logu plēvju tehnoloģiju priekšrocības sazinies ar mums