3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili.  Šī vietne un 3M atlasīti pakalpojumu sniedzēji izvieto sīkfailus (ar teksta failiem) jūsu datorā, lai atpazītu datoru un:

  • personalizētu jūsu pieredzi 3M tīmekļa vietnēs;
  • parādītu jūsu interesēm atbilstīgas reklāmas;
  • apkopotu anonīmu statistiku vietnes funkcionalitātes un veiktspējas uzlabošanai.

Uzziniet par sīkfailu akceptēšanas priekšrocībām

Sīkfailu iestatījumus var mainīt jebkurā laikā, noklikšķinot uz Sīkfailu preferences.

Dažkārt anulēšana pārlūkprogrammas sīkfailu iestatījumu dēļ var neizdoties.  Ja vēlaties iestatīt anulēšanas preferences, izmantojot šo rīku, pārlūkprogrammas iestatījumos jāatļauj trešās puses sīkfailu izmantošana.

Noklikšķinot uz Piekrist un turpināt, lietotājs apstiprina, ka izprot un piekrīt kreisajā pusē norādītajiem sīkfailu iestatījumiem.

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

3M Atzīts par "Labāko un videi draudzīgo pasaules zīmolu", ko novērtējis Interbrand

19/03/2012

Atpakaļ uz Jaunumi

Zīmolu reitings tiek aprēķināts pēc salīdzinošās analīzes, ņemot vērā gan apkārtējās vides ietekmi, gan patērētāju uztveri vairākos tirgos. 3M tika slavēts par to desmitgadēm ilgajām rūpēm par apkārtējo vidi un par virknes dažādu, ilgtspējīgu produktu piedāvāšanu klientiem. Papildus pētījums arī novērtēja kompānijas korporatīvo sociālo atbildību un ilgstošās darbības, ieskaitot arī prēmēto enerģijas saglabāšanas programmu.

jo vadošie zīmolu konsultanti Interbrand, 3M atzina par "Labāko un videi draudzīgāko pasaules zīmolu", 2011. gada sarakstā, 3M ierindojas 2.vietā visā pasaulē.

Lai iegūtu plašāku informāciju par 3M ieguldījumu vides aizsardzībā, lūdzu apmeklējiet: www.3m.com/sustainability. Lai apskatītu Labāko un videi draudzīgāko zīmolu sarakstu, lūdzu apmeklējiet http://www.interbrand.com/en/best-global-brands/Best-Global-Green-Brands/2011-Report/BestGlobalGreenBrandsTable-2011.aspx

 

Atpakaļ uz Jaunumi