3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

3M Atzīts par "Labāko un videi draudzīgo pasaules zīmolu", ko novērtējis Interbrand

19/03/2012

Atpakaļ uz Jaunumi

Zīmolu reitings tiek aprēķināts pēc salīdzinošās analīzes, ņemot vērā gan apkārtējās vides ietekmi, gan patērētāju uztveri vairākos tirgos. 3M tika slavēts par to desmitgadēm ilgajām rūpēm par apkārtējo vidi un par virknes dažādu, ilgtspējīgu produktu piedāvāšanu klientiem. Papildus pētījums arī novērtēja kompānijas korporatīvo sociālo atbildību un ilgstošās darbības, ieskaitot arī prēmēto enerģijas saglabāšanas programmu.

jo vadošie zīmolu konsultanti Interbrand, 3M atzina par "Labāko un videi draudzīgāko pasaules zīmolu", 2011. gada sarakstā, 3M ierindojas 2.vietā visā pasaulē.

Lai iegūtu plašāku informāciju par 3M ieguldījumu vides aizsardzībā, lūdzu apmeklējiet: www.3m.com/sustainability. Lai apskatītu Labāko un videi draudzīgāko zīmolu sarakstu, lūdzu apmeklējiet http://www.interbrand.com/en/best-global-brands/Best-Global-Green-Brands/2011-Report/BestGlobalGreenBrandsTable-2011.aspx

 

Atpakaļ uz Jaunumi