3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Biežāk uzdotie jautājumi

Aktuāliem jautājumiem, saņem atbildes šeit.

Kā darbojās 3M saules siltumu atstarojošās plēves?

3M saules siltuma atstarojošo plēvju mērķis ir samazināt saules siltuma izkļūšanu caur loga stiklu. Plēves palielinās saules gaismas atstarošanos (tā var nebūt redzama atstarošana) un saules absorbciju caur stiklu.

Tipiski krāsotas vai tonētas plēves, galvenokārt, palielina absorbciju. Krāsa absorbē saules siltuma atstarošanos, tādējādi samazina staru iekļuvi telpā. Šīs plēves nav tik efektīgas kā atstarojošās plēves, kas samazina siltuma iekļuvi telpā.

Atstarojošās plēves ir plēves, kuras ir precīzi pārklātas ar metālu. Šīs plēves ir izstrādātas, lai palielinātu saules siltuma atstarošanos cauri stiklam. 3M klāstā tiek piedāvātas plēves no vidēja saules atstarošanas līmenim līdz pat teicamam.

Visām 3M saules siltuma atstarojošām plēvēm jābūt dzidrām un optiski caurspīdīgām. UV aizsadzība ir iestrādāta līmes sistēmā, lai nodrošinātu plēves kalpošanu igtermiņā, kā arī aizsargā no UV satriem Jūsu mājas un biroja mēbeles.

Lielākā daļa 3M logu plēvju aizsardzību veido, pateicoties nodilumizturīgajam pārklājumam, nodrošinot izturību ilgtermiņā un piešķirot labu izskatu.

Kā darbojas 3M Low E logu plēves?

3M Low E logu plēves ir līdzīgas saules siltuma atstarojošām plēvēm, izņemot, ka tās palīdz saglabāt siltumu aukstajā laikā. Patentētā plēvju konstrukcija, kas satur metālā pārklājumu, ļaujot siltuma enerģijai atstaroties atpakaļ telpā, kur tas ir nepieciešams. Tas uzlabo personīgo komfortu, samazinot aukstā gaisa ieplūdi caur logiem un palīdz ietaupīt kurināmā izmaksas, jo īpaši komerciālās ēkās. Šīs 3M Low E plēves aizsargā arī ar mūsu patentēto nodilumizturīgo pārklājumu, piešķirot izturību un labu vizuālo izskatu ilgtermiņā.

Cik ilgā laikā 3M Saules siltuma atstarojošā plēve atmaksājas?

Parasti atmaksāšanās ir atkarīga no dažādiem faktoriem - saules apjoma iedarbība uz stiklu, plēves tips, stikla tips, kurināmā izmaksas, uzklāšanas izmaksas un citiem mainīgiem lielumiem. Tomēr pieredze rāda, ka tā atmaksājas 2-5 gadu laikā, atsevišķso gadījumos, mazāk nekā 6 mēnešu laikā. Sazinaties ar Jums tuvāko 3M izplatītāju, lai analizētu enerģijas ietaupījumu, Jūsu komerīpašumam.

Kā tiek uzliktas 3M Logu plēves?

3M plēves uzliek profesionāļi, kuri ir apstiprināti 3M izplatītāji un uzstādītāji

Pirmais solis ir sagatavot laukumu, kur tiks apstrādāts logs; uzklājiet mitru drēbi, lai aizsargātu grīdu un/vai pārvietojiet mēbeles, ja ir nepieciešams.

Nākamais, loga stikls tieknotīrīts, izmantojot ikdienas tīrīšanas līdzekli un skrāpi ar asmeni. Tad stikls tiek apsmidzināts ar līdzekli, kas nodrošina plēves slīdēšanu uzstādīšanas laikā, un uzklāj uz loga stikla. Izmantojot profesionālās špakteļlāpstas un atbilstošas metodes, uzstādīšana tiek pabeigta, noņemot lieko ūdeni, aplīdzinot malas un ar T-veida lāpstiņu nosusina loga malas.

Cik ilgi 3M Logu plēvei jāžūst?

Plēvei pilnībā, būtu ieteicams atļaut nožūt 30 dienas. Šajā žūšanas procesā ir pieļaujams, ka izveidojas ūdens burbuļi un/vai neskaidrs izskats. Tie pazudīs, līdz ko plēve būs pilnībā nožuvusi; atkarībā no plēves tipa un laikapstākļiem, kur žūšanas process var notik vairāk nekā 30 (vai pat 45) dienas, vai arī dažās dienās. Kad 3M Logu plēves ir nožuvušas, tās izskatās teicami un nodrošina šo izskatu vairāku gadu garumā.

Vai es pats varu uzklāt 3M Logu plēvi?

3M Logu plēves paredzēts uzklāt profesionāļiem; mūsu 3M Logu plēvju izplatītāji un uzstādītāji ir rūpīgi apmācīti un pieredzējuši veicot augstas klases darbu. Tādējādi mūsu klienti varēs baudīt 3M Logu plēvju priekšrocības un garantiju.

Kā es varu tīrīt 3M Logu plēvi?

Pēc 30 dienām Jūs varat tīrīt 3M plēvi, izmantojot mājsaimniecībām paredzētu šķīdumu un mīkstu drānu vai dvieli. Abrazīvos produktus, kas var saskrāpēt virsmu lietot nedrīkst.

Cik ilgi kalpos 3M Logu plēves?

3M Logu plēves kalpos daudzu gadu garumā. Precīzs kalpošanas laiks ir atkarīgs no loga ievirzes, stikla veida un klimata, kādos apstākļos plēve ir tikusi uzklāta. Vairums pēdējo pieteikumu ir saņemti pēc garantijas termiņa beigām.

Kād ir garantija 3M Logu plēvēm?

3M Logu plēves garantē, ka saglabājot saulē savas īpašības, tās neveidos burbuļus, nelobīsies un neplaisās. Daudzām mūsu plēvēm ir garantija pret izbalēšanu. Ja produkts izrādīsies bojāts, tad 3M un sadarbības partneri nomainīs plēvi un nodrošinās šo pakalpojumu bez maksas.

Vai 3M Logu plēves izraisa stikla plīšanu?

Izmantojot 3M Logu plēves, tās var palielināt stikla temperatūru, kas var palielināt slodzi stikla malām. Šo stikla malu kvalitāte un vairāki citi faktori (ārējais tonēšana, interjers tonēšana, stikls vēsture, tipa kino, izmēra / formas stikla, iekštelpu / āra temperatūras), veicina potenciālo risku stikla izsišanas.

3M četrdesmit gadu pieredze 3M Logu plēvju uzstādīšanā dažāda veida stikliem, ļauj mums izgatavot piemērotas plēves/stiklam atbilstošas un samazina iespēju stiklam plīst.

Vai 3M Logu plēve izraisa dubult-pakešu logiem blīvējuma bojājumu?

3M Logu plēves neizraisa blīvējuma bojājumus. Mēs piemērojam 3M logu plēves izotermiskiem logiem daudzu gadu garumā, līdz pat vairākiem miljoniem kv.m. lielām platībām.

Kad ieteiktā plēve ir uzklāta uz izolētā stikla rūts, veidosies neliela absorbcija (izņemot ar caurspīdīgām drošības plēvēm) no saules enerģijas, kas paaugstinās temperatūru stikla rūtī. Daļa no šī siltuma tiks nosūtīta gaisā, kas palielinās telpā temperatūru. Tomēr pat 10o palielinājums (netipiski vairākām plēvēm), radīs mazāk nekā 3% izmaiņas gaisa spiedienā, tāpēc lielākā daļa plēvju ir izstrādātas, lai veiktu 22% izmaiņu gaisa spiedienā.

Siltuma zudumu risks lielākoties ir atkarīgs no materiālu un apdares kvalitātes, kas tiek lietoti stikla siltumizolācijas nodrošīnāšanai. Lai izvairītos no siltumzudumiem, vislabāk ir izvēlēties logu ražošanas uzņēmumus, kuri ir pieredzējuši šajā jomā un ar labu reputāciju.

Vai 3M Logu plēves apturēs mēbeļu izbalēšanu?

Izbalēšanu pilnībā nekas neapturēs. 3M plēves ir paredzētas, lai samazinātu galvenos izbalēšanas cēloņus (UV gaisma, spoža gaisma, saules gaismas atstarošana), tādējādi palīdzot saglabāt Jūsu mēbeļu izskatu ilgtermiņā (2 līdz pat 5 reizes ilgāk).

Paturiet prātā aizsardzības faktorus; ja kalpošanas laiks ir 5 gadi, tad, atkarībā no izvēlētās plēves, tā paildzinās līdz 10 gadiem. Tomēr, ja kalpošanas laiks ir no 2-3 nedēļām, tad tā var paildzināt līdz vairākiem mēnešiem.

Kā galvenie faktori izbalēšanai ir ultra violetā gaisma aptuveni 40%, redzamā gaisma apmēram 25%, un siltuma apmēram 25%.Atlikušie 10% var attiecināt uz mitrumu, piesārņojumu, interjera apgaismojumu, krāsas stabilitāti, u.c.

Vai UV aizsardzība laika gaitā zaudē savu efektivitāti?

UV aizsardzība, kuru mēs izmantojam līmju sistēmai - nav noteikta, bet mēs izstrādājam plēves, lai saglabātu aizsardzību pret UV stariem to kalpošanas laikā.

Kā darbojas 3M drošības un aizsardzības plēves?

3M drošības un aizsardzības plēves ir radītas, lai stikls nesaplīstu druskās, bet trieciena gadījumā lauskas tiktu saturētas kopā.

Salīdzinājumā ar 3M saules aizsardzības plēvēm, 3M drošības un aizsardzības plēves ir izgatavotos no plānāka poliestera un tās ir plānākas, ar spēcīgāku līmvielu. 3M Ultra drošības un aizsardzības stiklu plēves nozarē ir unikālas, tās ir izgatavotas no īpaša poliestera ar mikro slāņiem, kas paaugstina līmplēves izturību. Drošības un aizsardzības līmplēve Ultra ir daudz izturīgāka nekā citas līmplēves, kuras ir tikpat plānas.

Vai 3M drošības un aizsardzības plēves aizsargās no viesuļvētrām? Zemestrīcēm? Kramplaužiem?

3M drošības un aizsardzības līmplēves Jūs nepasargās no viesuļvētrām, zemestrīcēm un lodēm, kā arī ne no bumbu sprādzieniem un kramplaužu uzbrukumiem. Tomēr stikla saplīšanas gadījumā tās nodrošinās, ka stikla lauskas turēsies kopā un tās nenodarītu lielākus postījumus.

Gadījumā, ja stikls tiek sasists, šīs plēves var būt kā labs drošības un aizsardzības līdzeklis. Tās var samazināt ievainošanas riskus no lidojošām stikla lauskām, iespējams novērstu gruvešu iekļūšanu caur logu atkarībā no vairākiem faktoriem (stikla tipa, rāmja sistēmas, izmēra un citiem parametriem).

Zemestrīces gadījumā šīs plēves var samazināt risku, kad tiek gūti smagi ievainojumi no lidojošām stikla lauskām, iespējams novērstu stikla izkrišanu no ēkas. Protams pasargāšanas iespēja ir atkarīga arī no zemestrīces stipruma, kā arī no stikla veida, rāmja sistēmas un citiem apstākļiem.

3M drošības un aizsardzības plēves sākotnēji tika veidotas, lai risinātu starptautiskās bažas un vajadzības pēc lielākas drošības un aizsardzības no terorisma un spridzināšanas.

3M drošības un aizsardzības plēves ir ļoti efektīvs līdzeklis cīņā pret sīko noziedzību. Pat pēc ķieģeļa (vai līdzīga objekta) trieciena pret stiklu, plēve nodrošinās, ka stikla lauskas nesadalīsies pa apkārtni, bet gan plēve to saturēs kopā. Zaglim būs jāizlemj: bezjēdzīgi turpināt uzbrukt esošajam logam, mēģināt iekļūt pa citu logu vai doties prom. Parasti šādiem noziegumiem zagļi nav plānojuši patērēt daudz laika, tādēļ vizbiežāk viņi izvēlas doties prom. Tomēr, ja zaglis ir apņēmības pilns, viņš var iekļūt ēkā, tādēļ īpašums ir jānodrošina arī ar apsardzes sistēmu, papildus 3M drošības un aizsardzības plēvju lietošanai.

Vai 3M izgatavo Logu plēves?

Viennozīmīgi! Nevienam, salīdzinājumā ar 3M nav tik liela pieredze. 3M izgatavoja pirmo logu plēvju patentu 1966.gadā, un šobrīd mēs esam vienīgie ražotāji, kuri var ražot savus poliestera, līmējamos, metāla un skrāpējuma izturīgu spārklājumus. Tas dod mums kvalitātes kontroli. Kopā ar 3M pasaules reputāciju, kā labākais eksperts līmju segmentā, dod Jums drošību, ka šīs plēves aizsargās gan Jūs, gan logu.