3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Izmantojot 3M Logu plēves, uzņēmums Ford Motor uzlabo darbinieku komfortu, kā arī samazina enerģijas izmaksas

19/03/2012

Atpakaļ uz

Uzņēmums Ford Motor atklāj, ka ir grūti 40 gadus vecajā ēkā, kas atrodas Detroitā, uzturēt komfortablu temperatūru, jo 12 stāvu ēka gandrīz pilnībā saskaras ar stiklu. Saules atspīdums biroja darbiniekiem apgrūtina darbu ar datoriem, kas veicina atspīdumu datora ekrānos.

Pēc 40 gadiem, kad Ford mēģināja dažādi veikt uzlabojumus, lai kontrolētu temperatūru ēkā, šo problēmu atrisināja 3M pilnvarotais izplatītājs, piemērojot 3,083 logiem 3M Silver logu plēvi.

3M autorizētais izplatītājs noklāja vairāk nekā 83,000 kv.m stikla. Un, pateicoties aplikācijas veicēju zināšanām un pieredzei, projekts tika pabeigts sešas nedēļas pirms noteiktā termiņa.

REZULTĀTI

Vissvarīgākais rezultāts ir uzlabots komforts saviem darbiniekiem. Ford saka, ka uzņēmums šobrīd izmanto priekšrocības, kas palīdz ietaupīt enerģijas patēriņu līdz pat $57,000 gadā.

Pirms instalācijām, Ford telpu varēja atdzesēt ne zemāk par 27 grādiem karstā vasaras dienā. Tagad pat 32 grādu karstā dienā, temperatūra ēkā paliek komfortabla 22 grādi.

Uzņēmums arī izmanto priekšrocību ar ēkas uzlaboto vizuālo izskatu un samazinātu atspīdumu uz datora ekrāniem. Ēkas tirdzniecības zālē, piemēram, Ford darbinieki nevarēja atvērt aizkarus vairāk nekā septiņus gadus, jo saules gaismas dēļ bija grūti skatīties uz datora ekrāniem. Tagad šie darbinieki bauda iespēju skatīties pa logu darba laikā.

3M atšķirība

Izmantojot 3M Logu plēves, uzņēmums Ford Motor uzlabo darbinieku komfortu, kā arī samazina enerģijas izmaksas

 

Atpakaļ uz