3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

3M "Night Vision" plēve ietaupa enerģiju un uzlabo Losandželosas Debesskrāpja izskatu

19/03/2012

Atpakaļ uz Realizētie projekti

62 stāvu augstā AON Centra ēka, kas tiecas pāri Losandželosas ainavai, ir viena no pasaules augstākajām ēkām. AON Centra ēka, kas būvēta 1974.gadā, ir viscaur stiklota. Lai kontrolētu siltumu un gaismas spilgtumu, ēkas pārvaldnieks astoņdesmito gadu beigās uzklāja uz logiem aizsargplēves. Tomēr, lai arī aizsargplēve uzlaboja energoefektivitāti, tolaik lielākajai daļai logu aizsargplēvju bija viens trūkums – tās pakāpeniski ieguva nevēlamu purpurkrāsas toni. Pēc gandrīz divām dekādēm AON Centra ēkai bija jāveic vizuālā apkope.

Pārvaldnieks Deivids Tompsons (David Thompson), kuru vadīja vēlme uzlabot ēkas energoefektivitāti un izmantot jauno tehnoloģiju priekšrocības, uzaicināja divas konkurējas logu aizsargplēvju ražotājkompānijas piedalīties neformālā snieguma pārbaudē. Harijs Stelmaks (Harry Stallmach), ADEC, Inc. īpašnieks un 3M pilnvarotais logu aizsargplēvju izplatītājs, un viņa konkurents abi uzklāja aizsargplēves uz testējamās virsmas. Tad ēku inženieri divu mēnešu garā laika periodā izmērīja temperatūras.

„3M logu aizsargplēve pārspēja konkurentu aizsargplēves sniegumu gan energoefektivitātes, gan cenas ziņā,” teica Tompsons. „Papildus ūdens un energoapgādes departaments, kas piedāvāja atlaides, vēlējās arī augstu gaismas pārnesi. 3M Night Vision logu aizsargplēve piedāvāja arī to papildus mums vajadzīgajai energoefektivitātei.”

„Bieži aizsargplēves, kas nodrošina saules kontroli un spilgtuma samazinājumu ir tik ļoti atstarojošas, ka tām ir grūti redzēt cauri, īpaši nakts laikā,” teica Stalmaks. „Night Vision bloķē saules karstumu līdz pat 59% un UV starus – līdz 99%, un tās samazina spilgtumu par 72%, padarot šo par vienu no labākajiem sniegumiem nozarē. Un kad jūs no iekšpuses lūkojaties uz āru aizsargplēves zemā atstarojamība nemaz netraucē skatīties – tas ir svarīgs faktors, kad esat Losandželosā.„ Tā pati tehnoloģija, kas samazina atstarojamību, arī padara Night Vision aizsargplēves krāsu noturīgu, nodrošinot to, ka krāsa nemainīsies.

REZULTĀTI

Iepriekšējie rezultāti rāda, ka AON centrs ieekonomēs gadā vairāk kā USD 200 000. Apvienojot šo ieguvumu ar enerģijas atlaidēm, Tompsons cer atgūt projektā ieguldītos līdzekļus mazāk kā divu gadu laikā. „Tagad mēs varam atvēsināt ēku izmantojot ārā gaisu vairāk mēnešus gadā,” viņš saka. „Un patiesi karstās vasaras dienās mēs varam darbināt nedaudz mazāk kondicionētāju, kas ir būtisks ietaupījums.” Otrs patīkamais rezultāts ietver mazāk iemītnieku sūdzību par komfortu, pozitīvas atsauksmes par labāku ainavu – pat naktī. Un lai gan 3M sniegums bija galvenais iemesls iegādei, Tompsons saka, ka viņu pārsteidzis arī atbalsts, ko piedāvāja 3M biroji: „3M patiesi iesaistījās. Night Vision bija jauns produkts un viņi vēlējās pārliecināties, ka mums ir visa vajadzīgā informācija. Viņi pat atveda cilvēku, kas 3M uzgudroja šo tehnoloģiju, lai parādītu mums kā šī aizsargplēve darbojas. Tas bija daudz vairāk nekā mēs gaidījām,” un ēkas ārējais izskats arī būtiski uzlabojās.

THE 3M DIFFERENCE

Un lai gan 3M aizsargplēves sniegums un viņa attiecības ar Stelmaku bija galvenais iemesls iegādei, Tompsons saka, ka viņu pārsteidzis arī atbalsts, ko piedāvāja 3M biroji: „3M patiesi iesaistījās. Night Vision bija jauns produkts un viņi vēlējās pārliecināties, ka mums ir visa vajadzīgā informācija. Viņi pat atveda cilvēku, kas 3M uzgudroja šo tehnoloģiju, lai parādītu mums kā šī aizsargplēve darbojas. Tas bija daudz vairāk nekā mēs gaidījām”

 

Atpakaļ uz Realizētie projekti