3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Saules siltuma atstarojošās logu plēves

Izmantojiet 3M logu plēves, lai sasniegtu mērķus un atrisinātu problēmas, kas saistītas ar siltumu un saules stariem.

Enerģijas saglabāšana

Window Solar Control

Apkure, kondicionēšana, aizvērtņi un apgaismošana var būtiski ietekmēt ēkas kopējos apsaimniekošanas izdevumus, īpaši ņemot vērā apkures un elektrības izdevumus, kas šķiet pieaugam katru gadu. Saules siltums vasarā var palielināt ēkas termālo slodzi līdz pat 60%. 3M saules siltuma atstarjošo plēvju pareiza izmantošana var samazināt saules siltumu līdz pat 77%, un būtiski samazināt atkarību no kondicionēšanas, apkures, aizvērtņiem un apgaismošanas, kā arī var dot būtisku ieguldījumu efektīvākā temperatūras kontrolē.

Palielina komfortu

Window Solar Control

Saules gaisma un siltums var padarīt ēkas uzturēšanu komfortablā režīmā par sarežģītu darbu. 3M saules siltuma atstarojošās plēves samazina pārlieku lielo saules siltumu, kā rezultātā iedzīvotāji jūtas ērtāk. Vispiemērotākajā darba vidē nav ne pārāk karsts, ne auksts, kā arī tajā tiek izmantots optimāls daudzums dabīgās dienas gaismas. Temperatūrā, kas augstāka par 23ºC ražīguma līmenis par katru grādu krītas par 5%! 3M saules siltumu atstarojošā plēve ļaus jums radīt optimālu, ērtu vidi.

Samazina izbalēšanu

Window Solar Control

Ultravioletā gaisma lielā mērā ietekmē arī krāsu izbalēšanu un daudzu materiālu sairšanu. Lai gan neviena plēve nespēj pilnībā apturēt izbalēšanu, tomēr 3M saules siltuma atstarojošās plēves samazina kaitējumu par 99.9% un tās var būtiski palēnināt izbalēšanas procesu. 3M saules sitluma atstarojošās plēves var arī būt ārkārtīgi noderīgas, lai aizsargātu ekspozīcijas veikalu logos un galerijās, kā arī mēbeles, pagarinot šo lietu mūžu.

Atspīduma un atstarojuma samazināšana

Window Solar Control

Ir arī ļoti kaitinoši un apgrūtinoši strādāt ar datoru, ja uz ekrāna spīd gaisma. Būtiski samazinot pārlieku lielo spilgtumu, 3M saules siltuma atstarojošās plēves samazina slodzi uz acīm. Tā kā mēs vairākām plēvēm neizmantojam metālu, uzklāta plēve ir gandrīz nemanāma un tai nav nevēlamas iekšējas vai ārējas atstarošanās (par gandrīz 1% mazāka atstarošanās kā logiem bez aizsargplēves), tāpēc tā neietekmē ēkas ārējo izskatu un telpu iekšējo izskatu un ainavas, un tās saglabājas tikpat pievilcīgas.

Rīkojies jau tagad! Lai uzzinātu 3M logu plēvju tehnoloģiju priekšrocības sazinies ar mums