3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili.  Šī vietne un 3M atlasīti pakalpojumu sniedzēji izvieto sīkfailus (ar teksta failiem) jūsu datorā, lai atpazītu datoru un:

  • personalizētu jūsu pieredzi 3M tīmekļa vietnēs;
  • parādītu jūsu interesēm atbilstīgas reklāmas;
  • apkopotu anonīmu statistiku vietnes funkcionalitātes un veiktspējas uzlabošanai.

Uzziniet par sīkfailu akceptēšanas priekšrocībām

Sīkfailu iestatījumus var mainīt jebkurā laikā, noklikšķinot uz Sīkfailu preferences.

Dažkārt anulēšana pārlūkprogrammas sīkfailu iestatījumu dēļ var neizdoties.  Ja vēlaties iestatīt anulēšanas preferences, izmantojot šo rīku, pārlūkprogrammas iestatījumos jāatļauj trešās puses sīkfailu izmantošana.

Noklikšķinot uz Piekrist un turpināt, lietotājs apstiprina, ka izprot un piekrīt kreisajā pusē norādītajiem sīkfailu iestatījumiem.

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Logu drošībai

Izmantojiet 3M logu plēves, lai sasniegtu mērķus un risinātu problēmas, kas saistītas ar nejaušiem notikumiem un dabas katastrofu nodarītiem kaitējumiem.

Dabas katastrofas

Window Safety

Dažkārt pasaule var būt arī bīstama – brīžos, kad notiek dabas kataklizmas – vētras, viesuļvētras un zemestrīču grūdieni, un ēkas aizsardzībai jūs nevarat daudz veikt. Tomēr saprātīgi plānojot, iespējams sagatavot ēku vissliktākajiem laika apstākļiem un vētrām. Logu stikli bieži ir konstrukcijas visvājākais posms, tāpēc par laimi šajos apstākļos logu aizsargplēves var palīdzēt noturēt stiklus vietā, un darboties izolācija pret vēju, lietu un gružiem, aizsargājot iedzīvotājus un to iedzīvi pret lidojošām stikla lauskām utml.

Plīstošs stikls

Window Safety

Ja saplīst neaizsargāts stikls, atlūzas var lidot pa gaisu lielā ātrumā, radot cilvēkiem nopietnas briesmas un izraisot smagus vai pat letālus ievainojumus, kā arī bojājot īpašumu. 3M logu aizsargplēve nodrošina aizsardzību pret ievainojumiem, kas var rasties ieskrienot, uzkrītot vai ieslīdot stiklos, kas īpaši svarīgi ir skolās un bērnudārzos. Testi pierāda, ka 3M logu aizsargplēves var saturēt saplīsušos stiklus pat tad, ja ir izsista visa rūts un loga aile; šādā veidā būtiski samazinās lidojošo stiklu daudzums un ātrums, un līdz ar to arī cilvēku ievainojumu iespējamība.

Rīkojies jau tagad! Lai uzzinātu 3M logu plēvju tehnoloģiju priekšrocības sazinies ar mums