3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili Plašāku informāciju par sīkfailiem un to lietošanu var atrast mūsu Konfidencialitātes politikā. Varat jebkurā laikā pielāgot ar sīkfailiem saistītos iestatījumus, šīs lapas kājenē noklikšķinot uz sadaļas “Sīkfailu preferences”.

Noklikšķinot uz pogas “Piekrist un turpināt”, jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkfailu lietošanai jūsu datorā

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Logu drošībai

Izmantojiet 3M logu plēves, lai sasniegtu mērķus un risinātu problēmas, kas saistītas ar nejaušiem notikumiem un dabas katastrofu nodarītiem kaitējumiem.

Dabas katastrofas

Window Safety

Dažkārt pasaule var būt arī bīstama – brīžos, kad notiek dabas kataklizmas – vētras, viesuļvētras un zemestrīču grūdieni, un ēkas aizsardzībai jūs nevarat daudz veikt. Tomēr saprātīgi plānojot, iespējams sagatavot ēku vissliktākajiem laika apstākļiem un vētrām. Logu stikli bieži ir konstrukcijas visvājākais posms, tāpēc par laimi šajos apstākļos logu aizsargplēves var palīdzēt noturēt stiklus vietā, un darboties izolācija pret vēju, lietu un gružiem, aizsargājot iedzīvotājus un to iedzīvi pret lidojošām stikla lauskām utml.

Plīstošs stikls

Window Safety

Ja saplīst neaizsargāts stikls, atlūzas var lidot pa gaisu lielā ātrumā, radot cilvēkiem nopietnas briesmas un izraisot smagus vai pat letālus ievainojumus, kā arī bojājot īpašumu. 3M logu aizsargplēve nodrošina aizsardzību pret ievainojumiem, kas var rasties ieskrienot, uzkrītot vai ieslīdot stiklos, kas īpaši svarīgi ir skolās un bērnudārzos. Testi pierāda, ka 3M logu aizsargplēves var saturēt saplīsušos stiklus pat tad, ja ir izsista visa rūts un loga aile; šādā veidā būtiski samazinās lidojošo stiklu daudzums un ātrums, un līdz ar to arī cilvēku ievainojumu iespējamība.

Rīkojies jau tagad! Lai uzzinātu 3M logu plēvju tehnoloģiju priekšrocības sazinies ar mums