3M vietnē tiek izmantoti sīkfaili.  Šī vietne un 3M atlasīti pakalpojumu sniedzēji izvieto sīkfailus (ar teksta failiem) jūsu datorā, lai atpazītu datoru un:

  • personalizētu jūsu pieredzi 3M tīmekļa vietnēs;
  • parādītu jūsu interesēm atbilstīgas reklāmas;
  • apkopotu anonīmu statistiku vietnes funkcionalitātes un veiktspējas uzlabošanai.

Uzziniet par sīkfailu akceptēšanas priekšrocībām

Sīkfailu iestatījumus var mainīt jebkurā laikā, noklikšķinot uz Sīkfailu preferences.

Dažkārt anulēšana pārlūkprogrammas sīkfailu iestatījumu dēļ var neizdoties.  Ja vēlaties iestatīt anulēšanas preferences, izmantojot šo rīku, pārlūkprogrammas iestatījumos jāatļauj trešās puses sīkfailu izmantošana.

Noklikšķinot uz Piekrist un turpināt, lietotājs apstiprina, ka izprot un piekrīt kreisajā pusē norādītajiem sīkfailu iestatījumiem.

Piekrist un turpināt

Uz galveno navigāciju Uz mājas lapas navigāciju Uz galveno satura rādītāju All 3M.com Site Map

Pielietojums

Atrodiet 3M piedāvāto logu aizsargplēvju klāstu un izvēlieties savām vēlmēm un vajadzībām visatbilstošāko.

Window solar control

Saules siltuma atstarošana logam

Izmantojot 3M logu plēves, Jūs ietaupīsiet enerģijas patēriņu, jo tās saglabā saules siltumu, palielina komfortu, samazina izbalēšanu, apžilbināšanu un atstarošanu.
Logu drošība

Logu drošība

Izmantojiet 3M logu aizsargplēves, lai nosargātu savus logus un piederīgos pret nejaušiem bojājumiem vai negadījumiem, kas rezultātā var izraisīt savainošanos ar stikla lauskām vai pa gaisu lidojošām stikla atlūzām.
Logu aizsardzība

Logu aizsardzība

Izmantojiet 3M logu plēves, lai aizsargātu un nodrošinātu savu ēku aizsardzību pret cilvēku izraisītiem apzinātiem notikumiem, piemēram, ielaušanos, zādzībām, iedzīvotāju nemieriem un bumbu sprādzieniem.