Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Svarbi teisinė informacija

3M bendrovė

Šiame puslapyje:

Prieš naudodami šią internetinę svetainę atidžiai perskaitykite šias Naudojimo sąlygas. Jūsų priėjimą ir naudojimąsi šia internetine svetaine bei joje esančia informacija lemia visiškas šių sąlygų priėmimas ir laikymasis. Jei Jūs nesutinkate priimti šių sąlygų nedelsdami išeikite iš šios internetinės svetainės ir nenaudokite jokios informacijos, gautos šioje internetinėje svetainėje.

 1. Autorinės teisės į turinį ir jo naudojimas. Autorinės ir kitos teisės į informaciją, esančią šioje svetainėje, priklauso 3M ir/ar jos filialams visame pasaulyje. Jums suteikiama teisė peržiūrėti, perkelti ar atkurti šioje svetainėje esančią informaciją tik asmeniniam naudojimui su sąlyga, kad: 1) nepakeisite pirminės informacijos, 2) naudosite vaizdus kartu tik su jais susijusiais tekstais 3) nurodysite šią pastabą apie autorines teises:

  © 3M. Visos teisės saugomos.

  Joks informacijos, pateiktos šioje svetainėje, išleidimas ar komercinis naudojimas nėra leistinas be 3M sutikimo.

  Jūs negalite naudoti jokios šios internetinės svetainės informacijos kitoje internetinėje svetainėje ar pateikti nuorodos į ją internete. Ši interneto svetainė ir jos turinys negali būti naudojamas duomenų bazei sudaryti ar laikomas (visa ar dalimis) duomenų bazėje, kuria naudojatės Jūs ar bet kuri trečioji šalis, ar platinti duomenų bazę, kurioje yra visa ar dalis šios svetainės ar joje pateiktos informacijos.
 2. Gali būti taikomos kitos sąlygos ir perspėjimai. Papildomos sąlygos bus taikomos vykdomiems verslo sandoriams ar bet kokiai reklamai, kurią vykdo 3M savo internetinėje svetainėje. Papildomos sąlygos kontroliuoja bet kokias skelbimų paslaugas, pokalbių svetaines ir pranešimų siuntimo ar bendravimo priemones, siūlomas šioje internetinėje svetainėje. Ši Teisinė informacija nėra skirta jokiam Jūsų ir 3M galiojančiam susitarimui keisti ar taisyti.

  Nors šios naudojimo sąlygos yra taikomos visai 3m.com esančiai informacijai, šioje internetinėje svetainėje gali būti daugiau bei atskiroms internetinės svetainės dalims taikomų pastabų apie nuosavybės teisę bei naudojimo sąlygų, kurių taip pat reikia laikytis. Kai kurios šios svetainės dalys yra skirtos skaitytojams, gyvenantiems tam tikrose šalyse, nurodytose šios svetainės antraštėse (pavyzdžiui, „3M Jungtinės Valstijos“, „3M Jungtinė Karalystė“ ar „3M Australija“). Tam tikrų konkrečios šalies svetainės puslapių naudojimo sąlygos gali skirtis; jas galima rasti 3M svetainėje, skirtoje konkrečiai šaliai. Atnaujindama šį puslapį 3M gali bet kuriuo metu atšaukti ir pakeisti teises, nurodytas šioje Teisinėje informacijoje.
 3. Kitos intelektinės nuosavybės teisės. Įsidėmėkite, kad bet koks produktas, procesas ar technologija, aprašyta šioje svetainėje gali būti kitų intelektinės nuosavybės teisių, kurias 3M pasilieka sau, objektas toliau nėra licencijuotas. 3M, 3M logotipas, Post-it, Scotch, Scotch-Brite, Scotchgard ir Thinsulate bei daugelis firminių pavadinimų, nurodytų šioje svetainėje, yra pasauliniai ar 3M užregistruoti prekiniai ženklai. 3M nurodo kitų šalių prekinius ženklus, kur įmanoma, ir pripažįsta jų teises.

 4. Jungtinių Amerikos Valstijų vartotojai. Naudojimas, kopijavimas ar paskelbimas Jungtinėse Amerikos Valstijose yra apribojimų, nustatytų DFARS 252.227-7013(c)(1)(ii) ir FAR 52.227-19 bei kituose tolesniuose taikytinuose nuostatuose, objektas.
 5. Apribojimai.

  ŠIOJE INTERNETINĖJE SVETAINĖJE INFORMACIJA YRA PATEIKTA „ KOKIA YRA“ TIK JŪSŲ ASMENINIAM NAUDOJIMUI NETEIKIANT JOKIŲ PRANEŠIMŲ AR GARANTIJŲ DĖL INFORMACIJOS TIKSLUMO AR IŠBAIGTUMO, AR JOKIŲ KITŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT BET KOKIĄ NUMANOMĄ GARANTIJĄ DĖL KOKYBĖS, PERKAMUMO, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI AR TEISIŲ PAŽEIDIMO. BET KOKIU ATVEJU 3M NEPRISIIMS ATSAKOMYBĖS JOKIOS TREČIOSIOS ŠALIES ATŽVILGIU UŽ BET KOKIUS TIESIOGINIUS, NETIESIOGINIUS, ATSITIKTINIUS, SPECIALIUS AR IŠPLAUKIANČIUS NUOSTOLIUS DĖL NAUDOJIMOSI ŠIA SVETAINE AR PASITIKĖJIMO JOJE PATEIKTA INFORMACIJA AR MEDŽIAGA, AR BET KOKIU KITU INTERNETINIU PUSLAPIU, KURIO NUORODOS YRA ŠIOJE INTERNETINĖJE SVETAINĖJE, ĮSKAITANT, BET NEAPSIRIBOJANT ŽALA, ATSIRANDANČIA DĖL PELNO NUOSTOLIŲ, VERSLO NUTRAUKIMO AR DUOMENŲ PRARADIMO, NET JEI 3M YRA INFORMUOTA APIE GALIMUS NUOSTOLIUS TIEK, KIEK LEIDŽIA ĮSTATYMAS. KAI KURIOS JURISDIKCIJOS NELEIDŽIA NUMANOMŲ GARANTIJŲ AR PRANEŠIMŲ IŠIMČIŲ, TODĖL AUKŠČIAU PATEIKTOS IŠIMTYS JUMS GALI BŪTI NETAIKOMOS.

  Jei šioje internetinėje svetainėje esančioje informacijoje yra techninių netikslumų ar spausdinimo klaidų, ji gali būti pakeista, atnaujinta ir ištrinta apie tai nepranešus. 3M gali bet kada tobulinti ir/ar keisti produktus ir/ar programas, aprašytas šioje svetainėje. 3M neteikia jokių garantijų, kad ši internetinė svetainė veiks be kliūčių ir joje nebus klaidų, ar kad visi defektai bus ištaisyti. 3M negarantuoja, kad ši svetainė atitinka jūsų kompiuterinės įrangos reikalavimus, ar kad šioje svetainėje ar jos serveryje nėra klaidų, virusų, „kirminų“ ar „Trojanų“, ir 3M neatsako už jokius nuostolius, kuriuos dėl jų patiriate.

  Be to, 3M neteikia jokių pranešimų ir garantijų dėl bet kokio kito tinklapio, į kurį galite patekti per šią svetainę. 3M pateiktos nuorodos yra tik Jūsų patogumui, o ne kaip 3M suteiktas tokių nurodytų tinklalapių turinio patvirtinimas.
 6. Informacijos pateikimas 3M. Norėdami gauti bendros informacijos skaitykite apie mūsų Privatumo politika. 3M nepageidauja gauti jokios konfidencialios informacijos ar informacijos apie nuosavybę, nebent esate pasirašęs su 3M kitą sutartį, susijusią su tokios informacijos dalijimusi. Bet kokia kita su Jumis ir 3M Privatumo politika nesusijusi informacija, kurią 3M gauna PERDAVUS JĄ ŠIOJE SVETAINĖJE AR KITOMIS ELEKTRONINĖMIS PRIEMONĖMIS NETURINT RAŠTIŠKO SUSITARIMO SU 3M, SUSIJUSIO SU INFORMACIJOS PATEIKIMU, BUS LAIKOMA NEKONFIDENCIALIA, IR JŪS SUPRANTATE BEI SUTINKATE, KAD 3M ŠIĄ INFORMACIJĄ NAUDOTŲ BET KOKIAM TIKSLUI BE JŪSŲ ŽINIOS. Jei norėtumėte gauti informacijos apie tai, kaip pateikti idėjas 3M, spustelkite „Rašykite mums“ ir paprašykite informacinio lankstinuko „Apie Jūsų idėją“.

Related Links