Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Tobula komanda

Tobula komanda

Kaip ir idealiai sureguliuoto laikrodžio komponentai, kiekvienas breketų sistemos elementas užtikrina sėkmingą gydymo rezultatą ir Jūsų vaiko gražiausią šypseną.

Reikalingos medžiagos


Kiti komponentai

Ortodontiniai lankai, Žiedai, Rišančiosios medžiagos, Forsus™, Laikini implantai

Ortodontiniai lankai stumia dantis į reikiamą padėtį

Breketai su ortodontiniu lanku Breketai su ortodontiniu lanku

Breketai su ortodontiniu lanku

Ortodontinis lankas atlieka pagrindinę kabių funkciją: Užtikrina, kad Jūsų vaiko dantys būtų stumiami į reikiamą padėtį. Ortodontiniai lankai būna skirtingų dydžių, stiprių, formų ir medžiagų, priklausomai kokio lygio netaisyklingumą reikia šalinti. Dažniausiai jie būna tam tikros formos ir tereikia juos įstatyti. Naudojant ligatūras (mažus gumos žiedus ar plonas vielutes), jie saugiai pritvirtinami prie kiekvieno atskiro breketo. Beligatūrių breketų atvejais ortodontiniai lankai pritvirtinami spaustukų mechanizmu.

Žiedai kaip laikantieji įtvarai kabėms

Žiedai Žiedai

Žiedai

Žiedai yra metaliniai ir pritvirtinti prie krūminių dantų kaip įtvaras kabėms. Ortodontas nuspręs, ar Jūsų vaikui reikalingas žiedas kabių stabilizavimui. Dažniausiai žiedai naudojami tik numanant, jog breketai atsiklijuos, t.y. jei yra numatomos stiprios breketus veikiančios jėgos.

Breketai yra tvirtinami prie dantų specialia rišančiąja medžiaga

Pirmiausia, norint pritvirtinti breketus ant dantų, ortodontas privalo pašiurktinti jų paviršių specialiu geliu dėl geresnio sukibimo. Galimos įvairios rišančiosios medžiagos breketų tvirtinimui, kurias naudoja ortodontai. Specialios šviesa apdorojamos rišančiosios medžiagos turi privalumą, jog sukietėja per kelias sekundes apdorojant šviesa specialiu šviesą skleidžiančiu aparatu. Taigi ortodontas gali neskubėti ir itin tiksliai uždėti breketus ant dantų paviršiaus.

Forsus™: nematoma slėginė lingė atitolusio apatinio žandikaulio tiesinimui

Šiais laikais, ortodontinis gydymas tiesinant atitolusį apatinį žandikaulį (II klasės tiesinimas) reikalingas apie 70 % pacientų. Įtaisas Forsus iš 3M Unitek, pritvirtintas prie viršutinės ir apatinės kabių dalies, yra naudojamas šiam tiesinimui. Forsus įtaisas yra slėginė lingė ir veikia kaip teleskopas: Ji automatiškai stumia viršutinio ir apatinio žandikaulio dantis artyn vienas kito iki išsivysto taisyklingas sąkandis. Dar vienas privalumas: Forsus įtaisas yra nematomas išoriškai, neturi įtakos kalbai ir yra labai patogus nešioti dėka jo lygaus ir užapvalinto paviršiaus.

Laikini implantai efektyvesniam gydymui

Siekiant sustiprinti Jūsų vaiko ortodontinio gydymo efektyvumą, ortodontas gali naudoti tvirtinamuosius varžtus kaip laikinus implantus. Tarp kitų dalykų, šis implantas taip pat tinkamas siekiant paslėpti dantų tarpus, pakelti dantis ar koreguoti atvirą sąkandį. Mažo tvirtinamojo varžto įstatymas šiems tikslams dažniausiai neskausmingas.

Egzistuoja daug daugiau komponentų, kurie gali būti naudojami Jūsų vaiko gydymo metu. Ortodontas mielai suteiks daugiau informacijos gydymo plano sudarymo ar paties gydymo metu.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida