Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Dantys neturi augti vieni virš kito

Dantys neturi augti vieni virš kito

Nepriklausomai nuo to ar Jūs juokiatės, kalbate, kramtote ar žiovaujate: Jūsų žandikaulis nuolatos juda, o kartu ir daugybė sausgyslių, raumenų ir sąnarių. Todėl netaisyklingai išaugęs dantis daro didesnę įtaką nei „tik“ patys dantys.

Priežastys


Tarpai ir trūkstami dantys

Dantų tarpų iliustracija Dantų tarpų iliustracija

Dantų tarpų iliustracija

Daugelis žmonių šalina dantų tarpus tik dėl estetinių priežasčių. Trūkstami dantys dažnai sukelia nuolatinį netaisyklingą išsidėstymą, nes aplink esantys dantys gali laisvai judėti į susidariusį tarpą. Tai sukelia gilesnes kišenes tarpdančiuose, kuriose formuojasi apnašos.

Galimos pasėkmės

Jeigu kaimyninis dantis pakeičia savo padėtį augant, pavyzdžiui, kampu į greta esantį tarpą, gali išsivystyti ilgalaikis dantų netaisyklingumas. Galimas rezultatas: Netinkama žandikaulio sąnario apkrova, kuri taip pat turi įtakos galvos, kaklo ir nugaros sritims.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida