Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Dantys neturi augti vieni virš kito

Dantys neturi augti vieni virš kito

Nepriklausomai nuo to ar Jūs juokiatės, kalbate, kramtote ar žiovaujate: Jūsų žandikaulis nuolatos juda, o kartu ir daugybė sausgyslių, raumenų ir sąnarių. Todėl netaisyklingai išaugęs dantis daro didesnę įtaką nei „tik“ patys dantys.

Priežastys


Šypsenos anatomija

Šypsenos anatomija

Šypsenos anatomija

Manote, kad Jūsų vaiko dantys atrodo neblogai? Viena tikrai aišku: Ortodontas rekomenduos pradėti gydymą tik tuo atveju, jei jis bus reikalingas išlaikyti dantis geros būklės ir išvengti problemų ateityje. Visada atminkite: Sveiki ir tiesūs dantys ne tik atrodo gražiai, taip pat tai palengvina valymą, o tai apsaugo dantis nuo ėduonies ar dantenų ligų.

Ką daro kabės Jūsų vaiko dantims?

Kabių nešiojimas ne tik koreguoja netaisyklingai išaugusius dantis, bet ir koreguoja žandikaulio netaisyklingumus (dažnai nematomus). Priežastis ne visada dantyse - ji gali būti Jūsų vaiko sąkandyje: Žmonės, kurių sąkandžiai yra netaisyklingi, netaisyklingai kanda, o tai sukelia skausmą bei gali nuskelti dantį. Taigi, kabės užtikrina ne tik gražius ir sveikus dantis, bet taip pat apsaugo nuo skausmo ir nesveikų dantų.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida