Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Dantys neturi augti vieni virš kito

Dantys neturi augti vieni virš kito

Nepriklausomai nuo to ar Jūs juokiatės, kalbate, kramtote ar žiovaujate: Jūsų žandikaulis nuolatos juda, o kartu ir daugybė sausgyslių, raumenų ir sąnarių. Todėl netaisyklingai išaugęs dantis daro didesnę įtaką nei „tik“ patys dantys.

Priežastys


Progeninis sąkandis

Kas yra progeninis sąkandis?

Progeninio sąkandžio iliustracija Progeninio sąkandžio iliustracija

Progeninio sąkandžio iliustracija

Progeninis sąkandis yra gana retas dantų netaisyklingumas. Kitaip nei esant atviram sąkandžiui, progeninio sąkandžio atveju apatinių dantų eilė išsikiša prieš viršutinę dantų eilę. Kitaip tariant: Apatinis žandikaulis išsikiša per toli viršutinio žandikaulio atžvilgiu.

Progeninis sąkandis - galimos pasėkmės

Neminint estetinio faktoriaus, progeninis sąkandis gali pabloginti priekinių dantų funkciją ir sukelti dantų nusidėvėjimą. Kalbėjimo kliūtys, kramtymo problemos, jūsų apatinės lūpos išsikišimas į priekį ir nuolatinis gerklės uždegimas gali būti progeninio sąkandžio priežastimis.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida