Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Dantys neturi augti vieni virš kito

Dantys neturi augti vieni virš kito

Nepriklausomai nuo to ar Jūs juokiatės, kalbate, kramtote ar žiovaujate: Jūsų žandikaulis nuolatos juda, o kartu ir daugybė sausgyslių, raumenų ir sąnarių. Todėl netaisyklingai išaugęs dantis daro didesnę įtaką nei „tik“ patys dantys.

Priežastys


Kryžminis sąkandis

Kas yra kryžminis sąkandis?

Kryžminio sąkandžio iliustracija Kryžminio sąkandžio iliustracija

Kryžminio sąkandžio iliustracija

Kryžminis sąkandis reiškia vieno ar daugiau dantų atvirkščią padėtį ir kirtimąsi vertikaliai. Pavyzdžiui, viršutiniai priešakiniai dantys yra išsidėstę už apatinių priešakinių dantų arba apatiniai krūminiai dantys yra palinkę į išorę labiau, nei viršutiniai.

Susigrūdę dantys

Susigrūdusių dantų iliustracija Susigrūdusių dantų iliustracija

Susigrūdusių dantų iliustracija

Susigrūdusius dantis dažniausiai sunku prižiūrėti. Be to, apnašos gali lengviau kauptis grioveliuose ir taip apsunkinti jų nuvalymą.

Galimos pasėkmės

Kryžminio sąkandžio atvejais dantys gali būti itin stipriai nudėvimi dėl jų netaisyklingo išsidėstymo. Pasėkmė: Dantų ėduonis arba dantenų uždegimas. Kryžminis sąkandis taip pat turi įtakos kramtymui, todėl gali atsirasti virškinimo problemų. Be to, susigrūdę dantys yra palanki terpė apnašoms kauptis, kurios gali pažeisti periodentalinį audinį ir emalį.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida