Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Dantys neturi augti vieni virš kito

Dantys neturi augti vieni virš kito

Nepriklausomai nuo to ar Jūs juokiatės, kalbate, kramtote ar žiovaujate: Jūsų žandikaulis nuolatos juda, o kartu ir daugybė sausgyslių, raumenų ir sąnarių. Todėl netaisyklingai išaugęs dantis daro didesnę įtaką nei „tik“ patys dantys.

Priežastys


Gilus sąkandis

Kas yra gilus sąkandis?

Gilaus sąkandžio iliustracija Gilaus sąkandžio iliustracija

Gilaus sąkandžio iliustracija

Gilus sąkandis reiškia, kad viršutiniai priekiniai dantys uždengia apatinius per dideliu nuotoliu. Tai dažniausiai pasitaikanti netaisyklingo poslinkio diagnozė. Bet nedidelis gilus sąkandis dar nėra netaisyklingumas, tai visiškai normalu: šiek tiek viršutiniams dantims dengiant apatinius, apsaugoma nuo nereikalingo dantų spaudimosi. Kol tarpas tarp viršutinių ir apatinių dantų ne per daug didelis, neverta galvoti apie ortodontinį gydymą.

Gilus sąkandis - galimos pasėkmės

Taikomi principai: Ne visiems giliems sąkandžiams reikalingas gydymas. Bet laikui bėgant, gilūs sąkandžiai sąlygoja apribojimus ir dantys yra lengviau pažeidžiami.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida