Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Dantys neturi augti vieni virš kito

Dantys neturi augti vieni virš kito

Nepriklausomai nuo to ar Jūs juokiatės, kalbate, kramtote ar žiovaujate: Jūsų žandikaulis nuolatos juda, o kartu ir daugybė sausgyslių, raumenų ir sąnarių. Todėl netaisyklingai išaugęs dantis daro didesnę įtaką nei „tik“ patys dantys.

Priežastys


Atviras sąkandis

Kas yra atviras sąkandis?

Atviro sąkandžio iliustracija Atviro sąkandžio iliustracija

Atviro sąkandžio iliustracija

Atvirą sąkandį galima nusakyti tarpu, atsirandančiu tarp kai kurių dantų juos sukandus. Dantys negali tinkamai atlikti kramtymo funkcijos, nes nuotolis tarp jų per didelis. Tiek priekiniai, tiek šoniniai dantys gali būti paveikti atviro sąkandžio.

Atviras sąkandis - galimos pasėkmės

Atviras sąkandis gali turėti daug implikacijų. Dažniausiai pasitaikančios - problemos valgant ir kalbant. Neįstengiant tinkamai suspausti lūpų dėl atviro sąkandžio, dažnai sukeliamas kvėpavimas per burną. Tai gali sukelti gerklės perštėjimą, faringitą, kariesą ir parodontozę.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida