Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Victory Series™

Išlaisvinkite savo šypseną kartu su 3M Unitek!

3M Unitek siūlo efektyvias ir estetiškas breketų sistemas siekiant užtikrinti nuolatinę ortodontinę korekciją. Ortodontas su malonumu padės sudaryti idealią gydymo koncepciją Jūsų vaikui.

Victory Series™

Žemo Profilio Breketai

Kabių sprendimai


Victory Series™ Žemo Profilio Breketai

Nuimami aparatai

Victory Series™ Breketai yra mažesni nei kiti.

Metaliniai breketai yra vis dar dažniausiai naudojami breketai tarp paauglių ir jaunimo. Logiška, kadangi jie yra tvirti ir puikiai veikia. O kas geriausia: ne taip, kaip anksčiau, Victory Series Breketai yra ne taip pastebimi, nes yra mažesni.

Victory Series™ Metaliniai Breketai Victory Series™ Metaliniai Breketai

Victory Series™ Metaliniai Breketai

Iš tiesų maži ir plokšti metaliniai breketai

Iš tiesų maži: Ne taip, kaip ankstesni metaliniai breketai, kuriuos galbūt nešiojote anksčiau, Victory Series breketai yra mažesni ir plokštesni.

Jokio diskomforto burnoje

Kadangi šie breketai yra tokie maži ir plokšti, Jūsų vaikas jų beveik nejaučia. Kuo mažiau juos jaučia, tuo geriau, ar ne?

Paprasta valyti

Gera priežiūra yra labai svarbi, kas yra dar vienas šių metalinių breketų privalumas dėl jų mažumo. Taigi, galite nesijaudinti dėl savo vaiko kasdienės dantų priežiūros.

Veikia taip pat gerai, kaip ir dideli metaliniai breketai

Net jei ir yra mažesni, šie breketai veikia taip pat greitai ir gerai, kaip ir didieji metaliniai breketai. Yra tik vienas didelis skirtumas - jie yra nedideli ir mažiau pastebimi.

Iš tiesų stiprūs

Visai nejautrūs: Victory Series™ breketai yra pagaminti iš specialaus tvirto metalo. Taigi, jie atlaiko kai kuriuos smūgius ir taip greitai nesulūžta, o sportuojant nereikia taip nerimauti!

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida