Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Išlaisvinkite savo šypseną kartu su 3M Unitek!

Išlaisvinkite savo šypseną kartu su 3M Unitek!

3M Unitek nesiūlo šios priemonių rūšies dėl keletos priežasčių, t.y. disciplinos, rizikos dėl priemonės atsilaisvinimo ir lankstumo.

Kabių sprendimai


Nuimami aparatai

Nuimami aparatai

Kitaip nei pritvirtinamos priemonės, nuimami aparatai gali būti išimami gydymo metu. Tai gali būti būtina, jeigu gydymo plane numatyta juos nešioti tik kelias valandas per dieną. Galimos skirtingos išimamų priemonių rūšys, pvz., metaliniai arba taip vadinami permatomi tiesintojai. 3M Unitek nerekomenduoja šios priemonių rūšies dėl keleto priežasčių.

Disciplina

Jūs pažįstate savo vaiką. Kartais kyla sunkumų su disciplina. Taip pat ir nešiojant nuimamus aparatus. Siekiant neprailginti gydymo laikotarpio būtina nešioti priemonę tiksliai taip, kaip nurodyta. Bet ar galite visą laiką tai kontroliuoti? Jūsų vaikas gali būti linkęs į tinginystę, pvz., mokykloje.

Priemonės pametimo rizika

Kadangi priemonė išimama ir laikoma atitinkamoje vietoje, jos pametimo rizika yra itin didelė. Nepasaint gydymo laiko prailginimo, tai gali turėti neigiamą aspektą, kadangi turėsite papildomai sumokėti už naują priemonę.

Lankstumas

Kai kurie nuimami aparatai yra paruošiami gydymo pradžioje visam gydymo laikotarpiui. Kitaip nei su nenuimamomis priemonėmis, kuomet ortodontai turi galimybę koreguoti sistemą, kai kurių nuimamų aparatų korekcijos yra neįmanomos.

Sunku kalbėti

Kai kuriais atvejais susiduriate su kalbėjimo sunkumais.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida