Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Clarity™ SL

Išlaisvinkite savo šypseną kartu su 3M Unitek!

3M Unitek siūlo efektyvias ir estetiškas breketų sistemas siekiant užtikrinti nuolatinę ortodontinę korekciją. Ortodontas su malonumu padės sudaryti idealią gydymo koncepciją Jūsų vaikui.

Clarity™ SL

Beligatūrė Tvirtinimo Sistema

Kabių sprendimai


Clarity™ SL Beligatūrė Tvirtinimo Sistema

Clarity™ SL Breketai: Beligatūriai breketai tikrai suteikia komforto ir efektyvumo

Clarity™ SL Beligatūrės Kabės suteikia visus beligatūrių kabių privalumus kartu su skaidrios keramikos savybe. Clarity™ SL Kabės dera kartu su Jūsų dantimis ir suteikia lygų, patogų ir itin ilgalaikį prisitaikymą.

Clarity™ SL Breketai Clarity™ SL Breketai

Clarity™ SL Breketai

Beveik nematomi

Clarity™ SL Breketai yra pagaminti iš skaidrios aukštos technologijos keramikos. Šie breketai neuždengia natūralios dantų spalvos ir yra beveik nematomi burnoje.

Paprasta dantų higiena

Švarus sprendimas: Beligatūriai keramikiniai breketai palengvina dantų ir kabių valymą, nes nenaudojamos guminės ligatūros.

Itin patogūs

Kodėl Clarity™ SL reikėtų vadinti „Jauskis gerai“ breketais? Gal todėl, kad jie yra itin lygių užapvalintų kampų, o gal dėl švelnaus Jūsų dantų stūmimo. Nuspręskite patys!

Trumpi gydymo vizitai

Clarity™ SL Breketų ortodontiniai lankai yra prilaikomi unikalia spaustukų sistema. Tokiu būdu Jūsų ortodontas gali greičiau pakeisti lankus, o Jūs praleisite mažiau laiko stomatologo kėdėje.

Greita ir efektyvu

Specialus Clarity™ SL Breketų dizainas padeda greičiau ir efektyviau nustumti Jūsų dantis į reikiamą padėtį. Tai gali sutrumpinti gydymo laikotarpį.

Gerai toleruojami

Clarity™ SL Keramikiniai Breketai yra aukšto biosuderinamumo. Jeigu esate alergiškas nikeliui ar chromui, turėtumėte su ortodontu aptarti Clarity™ SL Breketų nešiojimo klausimą.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida