Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Ieškote informacijos?

Ieškote informacijos?

Vis dar turite klausimų? Čia galite rasti svarbiausios informacijos ir faktų apie visus ortodontinio gydymo aspektus.

Informacijos centras


Patarimai ir Gudrybės

Pirmoji pagalba atsilaisvinus ar iššokus ortodontiniam lankui

Kartais nešiojant kabes kuri nors dalis gali atsikabinti ar išslysti. Jei Jūsų vaiko kabių ortodontinis lankas pasidaro laisvas ir jaučiate, kad gali iškristi, šie patarimai kaip tik Jums:

Pabandykite įstumti iššokusį ortodontinį lanką atgal į breketą naudojant žirklutes arba mažas plokščias replytes. Jeigu tai nepadeda, galite uždengti išsikišusį vielos galą vašku ar rutuliuku iš vyniojamojo popieriaus.

Taip pat galite pabandyti nukirpti vielos galą už paskutiniojo breketo naudojant nagų žirklutes. Jei nusprendžiate taip pasielgti, privalote laikyti vielos galą, kuris yra atsilaisvinęs, naudojant pincetą, kadangi viela gali atšokti ir sužeisti.

Visada susitarkite dėl skubaus vizito pas Jūsų vaiko ortodontą kuo greičiau pakeisti ortodontinį lanką.

Skubūs patarimai breketo lūžimo atveju

Nors breketai saugiai tvirtinami prie dantų pavirčiaus specialia rišančiąja medžiaga, kai kuriais atvejais kuris nors breketas gali atsiklijuoti. Norėdami išimti atsiklijavusį breketą, tiesiog pabandykite nuimti mažą gumos žiedą, kuriuo ortodontinis lankas pritvirtinamas prie breketo. Jei atsiklijavęs breketas vis dar yra prisitvirtinęs po viela, galite jį laikinai palikti vietoje.

Toliau pateikiame patarimą atsiklijavusiems ar pažeistiems breketams: susitarkite dėl skubaus vizito pas Jūsų vaiko ortodontą, kad būtų tęsiamas sėkmingas gydymas! Jei išėmėte atsiklijavusį breketą, jį atsineškite kartu su savimi.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida