Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Ieškote informacijos?

Ieškote informacijos?

Vis dar turite klausimų? Čia galite rasti svarbiausios informacijos ir faktų apie visus ortodontinio gydymo aspektus.

Informacijos centras


Mitybos patarimai

Mitybos patarimai nešiojantiems kabes

Geros naujienos: Jūsų vaikas neturi atsisakyti mėgstamų patiekalų, netgi nešiojant kabes! Žemiau pateikiame kelis svarbius mitybos patarimus, į kuriuos reiktų atsižvelgti Jūsų vaiko gydymo laikotarpiu. Tai yra viskas, ką reikia daryti tinkamai mitybai...

Į meniu įtraukite minkštą maistą

Minkštas maistas kaip vištiena, jūros gėrybės, sriubos, troškiniai ar makaronai saugo Jūsų vaiko kabes nuo nereikalingų tvirtumo bandymų.

Geriau mažais kąsneliais

Kietesnis maistas (pvz., kepsnys, pica ar duona su kietesne pluta) neturėtų būti kandamas, nes galima pažeisti breketus arba ortodontinį lanką. Geriausia smulkinti kietą maistą į mažus gabaliukus, kad Jūsų vaikas jį geriau sukramtytų. Tas pats tinka ir šviežiems vaisiams bei daržovėms.

Limpantis maistas - ne man!

Būkite atsargūs valgydami lipnų ar kietą maistą, tokį kaip riešutus, saldainius ar kramtomą gumą: Šie produktai gali pažeisti kabes, o valantis dantis juos pašalinti nėra lengva.

Kuo mažiau cukraus, tuo geriau.

Maistas, kurio sudėtyje gausu cukraus (pvz., limonadai, šokoladai ir džiovinti vaisiai) gali pažeisti emalį, todėl gydymo metu jam turėtų būti žemiausias prioritetas. Jei Jūsų vaikas negali atsisakyti saldumynų, po vartojimo privaloma tinkamai išsivalyti dantis ir kabes.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida