Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Žingsnis po žingsnio sėkmingo gydymo link

Žingsnis po žingsnio sėkmingo gydymo link

Ortodontiniu gydymu Jūsų vaikams gali būti koreguojami netaisyklingai išaugę dantys ir susiformavę žandikauliai. Čia paaiškinsime, kokie etapai veda idealios šypsenos link.

Gydymo koncepcija


Gydymo plano sudarymas

  • Antspaudo nuėmimas
  • Breketų sudėjimas
  • Planiniai vizitai
  • Gydymo pabaiga ir Tolimesnė priežiūra

Bet kokio sėkmingo dantų tiesinimo pagrindas - gydymo planas

Šiuolaikiniai ortodontai pateikia įvairių nuolatinių dantų tiesinimo sprendimų. Kaip patyręs partneris, ortodontas padės paruošiant tinkamą gydymo koncepciją Jūsų vaikui. Norėdamas nustatyti reikiamo gydymo etapų apimtį, ortodontas pirmiausia parengs skirtingas ataskaitas ir išsiaiškins žandikaulio ir žandikaulio sąnarių būklę. Taip pat išsamiai ištirs Jūsų vaiko veido ir burnos struktūrą bei patikrins, ar kramtymo organai yra sveiki. Papildomai ortodontas atlieka kelis bandymus siekiant įvertinti kaip juda Jūsų vaiko lūpos, liežuvis ir žandikaulio sąnariai. Įvertinus diagnozes, kartu su Jumis sudaromas individualus gydymo ir išlaidų planas. Tai apima tarpinius etapus, gydymo metodus ir reikalingas kabes. Dažniausiai parenkama breketų sistema tinkama sėkmingai ir produktyviai koreguoti esančius dantų netaisyklingumus. Jeigu draudimo kompanija padengia išlaidas, gydymo planą draudimo kompanijai būtina pateikti prieš pradedant gydymą. Kokią koncepciją bepasirinksite: 3M Unitek suteikia šiuolaikinį ir efektyvų sprendimą beveik visiems gydymo keliams.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida