Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus.  Ši svetainė ir „3M“ pasirinkti paslaugų teikėjai kompiuteryje talpina slapukus su tekstiniais failais, kad jį atpažintų ir:

  • asmeniškai pritaikytų jūsų patirtį „3M“ žiniatinklio svetainėse;
  • rodytų pagal jūsų interesus pritaikytas reklamas;
  • rinktų anonimišką statistinę informaciją, kad galėtų pagerinti svetainės funkcijas ir veikimą.

Sužinokite sutikimo naudoti šiuos slapukus privalumus

Slapukų nuostatas galite keisti bet kuriuo metu, paspausdami Slapukų nuostatas.

Dėl naršyklės slapukų nuostatų kai kurie atsisakymai gali neveikti.  Jei naudodamiesi šia priemone norėtumėte nustatyti atsisakymo nuostatas, naršyklės nuostatose turite leisti naudoti trečiųjų šalių slapukus.

Paspausdami „Sutinku ir tęsti“, patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate dėl slapukų nuostatų, kaip nurodyta kairėje.

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Tobula komanda

Tobula komanda

Kaip ir idealiai sureguliuoto laikrodžio komponentai, kiekvienas breketų sistemos elementas užtikrina sėkmingą gydymo rezultatą ir Jūsų gražiausią šypseną.

Reikalingos medžiagos


Breketai

Sujungia visus kabių elementus: breketas

Svarbiausias kabių elementas yra breketas. Breketai yra tvirtinami specialia rišančiąja medžiaga prie dantų paviršiaus, ilgalaikiam nešiojimui. Jų horizontalūs bėginiai plyšiai naudojami kaip prietaisas ortodontiniam lankui prilaikyti. Breketai taip pat turi mažus sparnų galiukus ar kabliukus, prie kurių lankas tvirtinamas naudojant ligatūras.

Keramikiniai breketai

Clarity™ Breketai Clarity™ Breketai

Clarity™ Breketai

Keramikiniai breketai, tokie kaip Clarity™ Metalu Sustiprinti Keramikiniai Breketai iš 3M Unitek, turi pranašumą, nes yra skaidrūs ir mažiau pastebimi už metalinius breketus. Dar vienas pliusas: Palyginus su panašiais modeliais, Clarity™ Keramikiniai Breketai nekeičia spalvos, nes medžiaga, iš kurios jie yra gaminami, neabsorbuoja maisto dažomųjų medžiagų.

Beligatūriai breketai

Clarity™ SL Breketai Clarity™ SL Breketai

Clarity™ SL Breketai

Beligatūriai breketai, tokie kaip Clarity™ SL Beligatūrė Tvirtinimo Sistema iš 3M Unitek, laiko ortodontinius lankus spaustukų pagalba. Ligatūros (maži gumos žiedai, pritvirtinantys lanką prie breketo), naudojamos tradiciniuose breketuose, čia nereikalingos. Stomatologo kėdėje praleidžiamas laikas sutrumpėja, nes naudojant spaustukų sistemą lankus pakeisti yra lengviau.

Liežuviniai breketai

Incognito™ Kabės Incognito™ Kabės

Incognito™ Kabės

Kitaip nei matomi breketai, liežuviniai breketai nėra tvirtinami prie išorinės dantų pusės, o priešingai - prie vidinės. 3M Unitek siūlo Incognito™ Ortodontines Kabes su iš aukso lydinio pagamintais, išoriškai nematomais liežuviniais breketais, ruošiamais individualiai Jūsų dantims.

Norite sužinoti, kokie breketai geriausiai tinka Jums? Jūsų ortodontas mielai Jums patars.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida