Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Harmonijoje su Savo Šypsena

Harmonijoje su Savo Šypsena

Nepriklausomai nuo to ar Jūs juokiatės, kalbate, kramtote ar žiovaujate: Jūsų žandikaulis nuolatos juda, o kartu ir daugybė sausgyslių, raumenų ir sąnarių. Todėl netaisyklingai išaugęs dantis daro didesnę įtaką nei „tik“ patys dantys.

Priežastys


Šypsenos anatomija

Nepasaint ar tai yra Jūsų profesinis, ar asmeninis gyvenimas: Graži šypsena suteikia pasitikėjimo ir yra puikus ginklas daugelyje situacijų. Atraskite kokie elementai sudaro gražią šypseną!

Šypsenos anatomija


1) Kiekvienos šypsenos centre: priešakiniai dantys.

Viršutinio ir apatinio žandikaulio sudėtyje yra du viduriniai ir du šoniniai priešakiniai dantys. Priešakiniai dantys yra skirti maisto atkandimui. Jie taip pat atlieka svarbų vaidmenį šypsantis: Kuo daugiau juos rodome, tuo jaunesni atrodome.

2) Sveikos dantenos užtikrina saugų dantų įsitvirtinimą.

Sveikos dantenos pasižymi šviesiai rožine spalva ir beveik visiškai užpildo tarpdančio tarpą. Jeigu šypsantis matoma pernelyg daug dantenų ploto, stomatologai tai vadina "dantenų šypsena".

3) Apatinės lūpos šypsenos linija yra labai svarbi patraukliai šypsenai.

Lygiagreti viršutinių priešakinių dantų kampų kryptis į apatinę lūpą yra apibūdinama kaip šypsenos linija. Jeigu Jūsų šypsenos linija yra pozityvi, Jūsų dantys eina lygiagrečiai apatinės lūpos linkiui. Tokia šypsena yra draugiška ir darni.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida