Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Informacija

Informacija

Vis dar turite klausimų? Čia galite rasti svarbiausios informacijos ir faktų apie visus ortodontinio gydymo aspektus.

Informacijos centras


Mityba

Mitybos patarimai nešiojantiems kabes

Geros naujienos: neturite atsisakyti mėgstamų patiekalų, net nešiojant kabes! Žemiau pateikiami patarimai tinkamai mitybai...

Rinkitės minkštą maistą

Minkšti patiekalai, tokie kaip paukštiena, jūros gėrybės, sriubos, troškiniai ar makaronai saugo Jūsų kabes nuo nereikalingo tvirtumo bandymo.

Geriau mažais kąsneliais

Kietesnį maistą (pvz., kepsnį, picą ar duoną su kietesne pluta) geriau ne kąskite, o supjaustykite mažais gabaliukais. Tas pats tinka ir šviežiems vaisiams bei daržovėms.

Limpantis maistas - ne man!

Būkite atsargūs valgydami lipnų ar kietą maistą, tokį kaip riešutus, saldainius ar kramtomą gumą: Šie produktai gali pažeisti kabes, o valantis dantis juos pašalinti nėra lengva.

Kuo mažiau cukraus, tuo geriau.

Maistas, kurio sudėtyje gausu cukraus (pvz., limonadai, šokoladai ir džiovinti vaisiai) gali pažeisti emalį, todėl gydymo metu jam turėtų būti žemiausias prioritetas. Jei Jūs negalite atsisakyti saldumynų, po vartojimo privaloma tinkamai išsivalyti dantis ir kabes.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida