Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Žingsnis po žingsnio sėkmingo rezultato link.

Žingsnis po žingsnio sėkmingo rezultato link.

Ortodontiniu gydymu gali būti koreguojami netaisyklingai išaugę dantys ir susiformavę žandikauliai. Čia paaiškinsime, kokie etapai veda idealios šypsenos link.

Gydymo koncepcija


Gydymo pabaiga ir Tolimesnė priežiūra

Laiminga pabaiga - tik su teisinga tolimesne priežiūra!

Ne tik jaunuoliai, nešiojantys kabes, laukia dienos, kai bus baigtas gydymas ir nuimti breketai. Ko daugelis žmonių nesupranta: Gydymas nuėmus kabes dar nebaigtas!

Tolimesnė priežiūra: tokia pat svarbi kaip ir aktyvus gydymas

Siekiant užtikrinti, kad Jūsų tiesūs dantys negrįžtų į ankstenę padėtį, ilgai trunkanti stabilizavimo fazė seka aktyviąją terapiją. Dantų naujoji padėtis palaikoma taip vadinamais laikikliais, kol remigracijos rizika galės būti atmesta. Kitaip nei kabės, laikikliai nedaro spaudimo dantims - jie tik stabilizuoja juos naujoje pozicijoje.

Leiskite pristatyti: laikiklis

Laikikliai yra nuimami arba nenuimami ir nešiojami kasdien. Jie būna skirtingų rūšių: kaip padėties nustatymo įrankiai, gilūs išdėstymo įtvarai, ar prie dantų tvirtinami liežuviniai laikikliai. Ortodontas su malonumu paaiškins, kuris laikiklis labiausiai tinka Jūsų atveju.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida