Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Žingsnis po žingsnio sėkmingo rezultato link.

Žingsnis po žingsnio sėkmingo rezultato link.

Ortodontiniu gydymu gali būti koreguojami netaisyklingai išaugę dantys ir susiformavę žandikauliai. Čia paaiškinsime, kokie etapai veda idealios šypsenos link.

Gydymo koncepcija


Planiniai vizitai

Sėkmingam gydymui būtini reguliarūs planiniai vizitai

Dabar Jūsų prisidėjimas būtinas! Jei norite, kad Jūsų gydymo rezultatas būtų tiesūs dantys ir graži šypsena, būtinas Jūsų prisidėjimas. Tai reiškia reguliarius planinius vizitus pas ortodontą bei optimalią dantų higieną.

Šių vizitų metu stebimas progresas ir sėkmė ir, jeigu reikia, keičiami kabių ortodontiniai lankai. Jeigu naudojami beligatūriai breketai, keitimo procedūra yra itin greita dėl spaustukų mechanizmų, kadangi ortodontui nereikia keisti guminių ligatūrų.

Kas atsitiks, jeigu aš praleisiu planinį vizitą?

Jeigu intervalai tarp vizitų prailgsta, kabės gali per daug pakeisti dantų pozicijas. Blogiausiu atveju - dar labiau iškreipti dantis.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida