Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Žingsnis po žingsnio sėkmingo rezultato link.

Žingsnis po žingsnio sėkmingo rezultato link.

Ortodontiniu gydymu gali būti koreguojami netaisyklingai išaugę dantys ir susiformavę žandikauliai. Čia paaiškinsime, kokie etapai veda idealios šypsenos link.

Gydymo koncepcija


Antspaudo nuėmimas

Žandikaulio antspaudo kūrimas dirbti 3D formate

3D formato atvaizdas 3D formato atvaizdas

3D formato atvaizdas

Siekiant nustatyti tikslų Jūsų dantų netaisyklingumą, ortodontas paruošia viršutinio ir apatinio žandikaulių antspaudus. Laboratorijoje sukuriamas gipsinis modelis ir itin tikslus 3D formato atvaizdas.

Kitos galimos patikros

Kartu su antspaudų nuėmimu, labai tikėtina, kad ortodontas paprašys padaryti papildomą rentgeno nuotrauką ar dantų fotografiją. Su turimu antspaudu tas padės nuspręsti, kuris gydymo planas tinkamiausias.

Idealus atitikimas: Incognito™ Breketų gaminimas

Incognito™ Breketų gamybai naudojamas 3D skeneris auksinių plokštelių sukūrimui, kurios tiksliai atitinka Jūsų dantis. Dizainas yra pateikiamas 3D formato spausdintuvu vašku ir išliejamas gipse prieš liejant auksu. Galutiniai iš aukso lieti breketai yra įtvirtinami į perdavimo įtvarą, pagamintą iš silikono tam, kad ortodontas galėtų juos pritvirtinti prie teisingos danties vietos.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida