Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Sistemos dalys

Sistemos dalys

„Kiek daug detalių!“, - daugelis pagalvoja, kai iš arčiau pamato kabes. Čia papasakosime, kokios detalės sudaro kabes, ir kokią funkciją jos atlieka.

Reikalingos medžiagos


Kiti komponentai

Stovėkite tiesiai: Ortodontiniai lankai grąžina Jūsų dantis į reikiamą padėtį

Breketai su ortodontiniu lanku Breketai su ortodontiniu lanku

Breketai su ortodontiniu lanku

Ortodontiniai lankai yra dalis, iš tikrųjų atliekanti kabių darbą: Jie užtikrina Jūsų dantų stūmimą į reikiamą vietą. Lankai būna skirtingų dydžių, stiprių, formų ir medžiagų, priklausomai nuo reikalingos korekcijos. Naudojant ligatūras (mažus gumos žiedus) jie saugiai pritvirtinami prie kiekvieno breketo. Prie beligatūrių breketų ortodontiniai lankai tvirtinami spaustukų pagalba.

Norite tiksliai žinoti, kaip tvirtinami ortodontiniai lankai? Jūsų ortodontas su malonumu pateiks smulkesnę informaciją.

Viskas kontroliuojama! Žiedai sutvirtina Jūsų kabes kaip ramstis.

Žiedai Žiedai

Žiedai

Žiedais vadinami metaliniai žiedai, tvirtinami prie Jūsų krūminių dantų. Taigi jie saugo kabes kaip įtvaras. Jūsų ortodontas nuspręs, ar Jums reikalingi breketų žiedai, ar pakanka tik rišančių vamzdelių (panašių į breketus).

Tai laikosi: Breketai yra tvirtinami prie Jūsų dantų specialiais klijais.

Rišančioji medžiaga Rišančioji medžiaga

Rišančioji medžiaga

Norint pritvirtinti breketus, siekiant geresnio sukibimo, ortodontas pašiurkština Jūsų danties paviršių specialiu geliu. Ortodontai žino įvairių būdų, kaip pritvirtinti breketus. Populiariausias jų yra rišančiosios medžiagos apdorojimas specialios lempos šviesa: Ji sukietėja tik ant tos vietos kelias sekundes palaikius ortodontinės lempos šviesą.

Neįtikėtina: Atstūmėjas mano burnoje

Kartais, pvz. vadinamojo II klasės sąkandžio atveju, reikalingas specialus prietaisas. Šis Forsus™ Nuovargiui Atsparus Prietaisas tvirtinamas prie breketų ir abiejų žandikaulių ortodontinių lankų sąkandžiui lyginti. Prireikus naudoti šį prietaisą, ortodontas pateiks smulkesnę informaciją.

O ne: Implantai mano amžiuje

Kartais būtina panaudoti mikroimplantus arba taip vadinamus laikinus atramus. Tai yra nedidelis metalinis varžtas, kuris įvedamas per dantenas į žandikaulio kaulą tam, kad padėtų pajudinti netinkamai stovintį dantį. Nesirūpinkite, šie implantai naudojami itin retai ir nėra skausmingi. Baigus veikti nuskausminamiesiems, toje vietoje jaučiamas nedidelis maudimas.

Gydymo metu gali būti naudojama daug kitų smulkių komponentų. Jūsų ortodontas mielai informuos apie juos gydymo plano sudarymo ar gydymo metu.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida