Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Sistemos dalys

Sistemos dalys

„Kiek daug detalių!“, - daugelis pagalvoja, kai iš arčiau pamato kabes. Čia papasakosime, kokios detalės sudaro kabes, ir kokią funkciją jos atlieka.

Reikalingos medžiagos


Breketai

Pagrindinė mintis: Didžioji dalis kabių detalių tvirtinasi prie breketo

Svarbiausias kabių prietaisas yra mažas spaustukas: taip vadinamas breketas. Specialia rišamąja medžiaga breketai yra pritirtinami prie Jūsų dantų paviršiaus. Tuomet per horizontalias angas yra pervedamas ortodontinis lankas. Breketai taip pat turi nedidelius sparnelius. Ne beligatūrių breketų atveju, ortodontinis lankas yra pritvirtinamas prie breketų gumos žiedų pagalba.

Yra daug įvairių rūšių breketų. Pateikiame trumpą santrauką:

Metaliniai breketai

Metaliniai breketai Metaliniai breketai

Metaliniai breketai

Metaliniai breketai yra gaminami iš nerūdijančio plieno ir yra vis dar dažniausiai naudojami. Ne taip, kaip anksčiau, metaliniai breketai dabar yra žymiai mažesni ir plokštesni. Be to: Galite papuošti savo metalinius breketus spalvingais gumos žiedais.

Keramikiniai breketai

Keramikiniai breketai Keramikiniai breketai

Keramikiniai breketai

Keramikiniai breketai suteikia visiškai natūralią išvaizdą, kadangi yra skaidrūs, o tai leidžia matytis natūraliai Jūsų dantų spalvai. Taigi jie yra mažiau pastebimi už metalinius breketus.

Beligatūriai breketai

Beligatūriai breketai Beligatūriai breketai

Beligatūriai breketai

Beligatūriai breketai prilaiko ortodontinį lanką spaustukų pagalba. Ligatūros (maži gumos žiedai, kurie pritvirtina ortodontinį lanką prie breketo) nebereikalingos. Ortodonto kėdėje praleidžiamas laikas gali sutrumpėti, nes ortodontinio lanko keitimas dėl spaustukų yra paprastesnis.

Liežuviniai breketai

Liežuviniai breketai Liežuviniai breketai

Liežuviniai breketai

Ne taip, kaip matomi breketai, liežuviniai breketai tvirtinami ne prie dantų priekinės, o priešingai - prie vidinės dantų pusės. Taigi liežuviniai breketai išoriškai nėra matomi.

Norite sužinoti, kurie breketai tinkamiausi Jums? Jūsų ortodontas tai pasakys konsultacijos su Jumis ir Jūsų tėvais metu.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida