Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Kabės taip įprasta, kaip ir mūvėti džinsus?

Kabės taip įprasta, kaip ir mūvėti džinsus?

Jas nešioja beveik visi paaugliai, jas renkasi vis daugiau suaugusiųjų ir netgi Tavo mylimiausios žvaigždės: Šiais laikais nešioti kabes yra taip pat normalu kaip ir mūvėti džinsus. Tad galite tik nusijuokti atgal žmonėms, kurie juokiasi iš kabių nešiotojų, ar ne?

eiti į DUK

Norma

Informacijos centras


Patarimai ir gudrybės

Būkite ramūs! Pirmosios pagalbos patarimai atsilaisvinus ar iškritus ortodontiniams lankams

help

Kartais nešiojant kabes kuri nors dalis gali atsikabinti ar išslysti. Jei ortodontinis lankas pasidaro laisvas ir jaučiate, kad gali iškristi, šie patarimai kaip tik Jums:

Geriausiai, kreipkitės pagalbos į savo tėvus. Jei ortodontinis lankas iššoko iš beligatūrinės sistemos spaustukų, pabandykite pirštais įstatyti ir užspausti vėl. Svarbu: Visada susitarkite dėl skubaus vizito pas ortodontą, kad lankas būtų pakeistas kaip įmanoma greičiau.

Tvirti, ar kliba ir yra vietos? Pagalbos patarimai pažeidus breketą

bracket

Nors breketai yra saugiai pritvirtinami prie dantų paviršiaus naudojant specialius klijus, kartais kuris nors breketas gali atsiklijuoti. Norėdami išimti atsilaisvinusį breketą, pamėginkite nuimti nedidelį gumos žiedą, kuriuo ortodontinis lankas pritvirtintas prie breketo. Jeigu breketas vis dar stabiliai laikosi po lanku, galite trumpam jį taip palikti.

Toliau - patarimas atsiklijavusiam ar pažeistam breketui: Susitarkite dėl skubaus vizito! Jeigu išėmėte atsiklijavusį breketą, atsineškite jį kartu su savimi.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida