Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Kabės taip įprasta, kaip ir mūvėti džinsus?

Kabės taip įprasta, kaip ir mūvėti džinsus?

Jas nešioja beveik visi paaugliai, jas renkasi vis daugiau suaugusiųjų ir netgi Tavo mylimiausios žvaigždės: Šiais laikais nešioti kabes yra taip pat normalu kaip ir mūvėti džinsus. Tad galite tik nusijuokti atgal žmonėms, kurie juokiasi iš kabių nešiotojų, ar ne?

eiti į DUK

Norma

Informacijos centras


Mitybos patarimai

Valio! Mitybos patarimai kabių nešiotojams

Mitybos patarimai

Geros naujienos: Nereikia atsisakyti mėgstamų maisto produktų, net nešiojant kabes! Tolimesni patarimai ir Jūsų ortodontas apsaugos nuo netinkamų veiksmų mityboje...


Ne tik jautruoliams: minkšti patiekalai yra palankūs Jūsų kabėms

Minkštas maistas, kaip vištiena, jūros gėrybės, sriubos, troškiniai ar makaronai, apsaugo Jūsų kabes nuo nereikalingų tvirtumo bandymų.

Geriau mažais kąsneliais

Kietesnį maistą (pvz., kepsnį, picą ar duoną su kietesne pluta) supjaustykite į mažesnius gabaliukus. Taip geriau Jūsų kabėms.

Limpantis maistas - ne man!

Būkite atsargūs valgydami lipnų ar kietą maistą, tokį kaip riešutus, saldainius ar kramtomą gumą: Šie produktai gali pažeisti kabes, ir valantis dantis juos pašalinti nėra lengva.

Kuo mažiau cukraus, tuo geriau.

Maistas, kurio sudėtyje gausu cukraus (pvz., limonadai, šokoladai ir džiovinti vaisiai) gali pažeisti emalį. Kartais užkandžiauti galima, jei tik po to išsivalote dantis ir kabes.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida