Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Kabės taip įprasta, kaip ir mūvėti džinsus?

Kabės taip įprasta, kaip ir mūvėti džinsus?

Jas nešioja beveik visi paaugliai, jas renkasi vis daugiau suaugusiųjų ir netgi Tavo mylimiausios žvaigždės: Šiais laikais nešioti kabes yra taip pat normalu kaip ir mūvėti džinsus. Tad galite tik nusijuokti atgal žmonėms, kurie juokiasi iš kabių nešiotojų, ar ne?

eiti į DUK

Norma

Informacijos centras


Dažniausiai užduodami klausimai

O, taip! Pagrindiniai klausimai ir atsakymai apie kabes

Kodėl man reikia kabių?

Ortodontas patars dėtis kabes, jei Jūsų dantims ar žandikauliui bus reikalingas gydymas siekiant išlaikyti juos geros būklės ir ateityje išvengti papildomų problemų. Kreivi dantys ar (dažniausiai nepastebimas) žandikaulio netaisyklingumas gali tapti gydymo priežastimi.

Kas yra ortodontinis gydymas?

Ortodontinis gydymas dažniausiai susideda iš kabių nešiojimo, kartais dantų rovimo, ir retais atvejais - žandikaulio operacijos.

Koks jausmas nešiojant kabes?

Uždėjus kabes ar po korekcijos atlikimo, daugelis žmonių tam tikrą laiką jaučia diskomfortą. Dantys gali pasidaryti jautrūs ir skausmingi kandant pirmąsias tris - penkias dienas. Ortodontas patars, kokius nuskausminančius naudoti, jei jų prireiktų. Be to, ortodontinis diskomfortas yra trumpalaikis ir lengvai kontroliuojamas. Kuomet pacientai pripranta prie kabių, jie net pamiršta, kad jas nešioja.

Kabės taip įprasta, kaip ir mūvėti džinsus?

faqs

Jas nešioja beveik visi paaugliai, jas renkasi vis daugiau suaugusiųjų ir netgi Tavo mylimiausios žvaigždės: Šiais laikais nešioti kabes yra taip pat normalu kaip ir mūvėti džinsus. Tad galite tik nusijuokti atgal žmonėms, kurie juokiasi iš kabių nešiotojų, ar ne?

Ar iš manęs nesijuoks dėl nešiojamų kabių?

Tikri draugai tikrai ne!

Ar gydymas yra skausmingas?

Nesibaiminkite: Breketų ir ortodontinių lankų uždėjimas yra neskausmingas. Pirmosiomis dienomis po jų uždėjimo galite jaustis keistai, bet greitai jų net nebepastebėsite.

Kas rūpinsis mano gydymu?

Ortodontas dažniausiai pats asmeniškai rūpinasi gydymu, nors kai kuriais atvejais gydymą gali tęsti kitas personalo darbuotojas. Kaip gydymo sudedamąją dalį, stomatologas arba stomatologas-chirurgas atliks rovimo procedūras, jei jos būtinos.

Ar kabės kliudo bučiuojantis?

kisses

Nebijokite: Tai paprastai negali įvykti, nes bučinio metu pritvirtinti breketai taip nepriartėja.

Ar yra berniukų, kuriems patinka mergaitės, nešiojančios kabes?

Žinoma! Visada atminkite: Jeigu berniukas galvoja, kad esate graži ir iš tikrųjų jam patinkate, jam visiškai neaktualu, ar nešiojate kabes, ar ne. Ir berniukai, nebijokite: Mergaitėms jokio skirtumo!

Ar pasikeičia mano mityba?

Šiek tiek. Kietas ir lipnus maistas arba maistas, kurio sudėtyje yra daug cukraus, gali pažeisti Jūsų dantis ir kabes. Be to: puslapyje, prie DUK, pateikiama daugybė puikių mitybos patarimų.

Ar nešiojant kabes negalima užsiimti sportine veikla?

Sportine veikla užsiimti galite, kadangi kabės gaminamos iš tvirtų medžiagų. Esant reikalui, naudokite burnos apsaugą. Ortodontas suteiks daugiau reikiamos informacijos šiuo klausimu.

Ar kabės trukdys grojant muzikiniu instrumentu?

Grojant pučiamaisiais instrumentais, pvz., trimitu, prireiks adaptacinio laikotarpio. Pasipraktikavus ir praėjus adaptaciniam laikotarpiui, kabės groti muzikiniu instrumentu dažniausiai netrukdo.

Ar sudėtinga dantų priežiūra nešiojant kabes?

Nelabai sudėtinga, bet itin svarbi! Pradžioje gali pabosti valyti dantis ir kabes po kiekvieno valgio. Bet greitai prisitaikysite ir padarysite sau paslaugą: Kadangi įsivaizduokite, kabės nuimamos, ir nors Jūsų dantys yra tiesūs, bet skylėti ir su baisiomis apnašomis. Ne, ačiū!

Ar reikia rauti dantis?

Priklausomai nuo atvejo. Kai kuriais atvejais žandikaulis yra per siauras visiems dantims. Siekiant užtikrinti, kad visiems likusiems dantims užteks vietos, gali prireikti kai kuriuos dantis pašalinti. Ortodontas paaiškins rovimo poreikį gydymo planavimo metu.

Ar žmonės pastebės kabių pėdsakus po gydymo?

Ortodontui nuėmus kabes, breketų vietoje ant Jūsų dantų paviršiaus liks klijų likučiai. Specialiu poliruokliu jie pašalinami. Tai visiškai neskausminga ir jokių kabių ženklų nebelieka!

Kiek laiko užtrunka ortodontinis gydymas?

Kabės dažniausiai yra efektyviausias ir greičiausias būdas ištiesinti dantis. Bet jų nešiojimo laikas visiškai priklauso nuo Jūsų dantų netaisyklingumo. Ortodontas taip pat patars, kaip greičiau užbaigti Jūsų gydymą. Nebijokite: Nešiojimo laikas praeina greičiau, nei tikitės! O jei kabių nešiojimo laikas prailgsta, tiesiog pagalvokite, kaip puikiai atrodys dantys po gydymo. Taigi, verta šiek tiek palaukti, ar ne?

Ką reiškia laikini implantai?

Kai kuriais gydymo atvejais (pvz., esant tarpams tarp dantų ar atviram sąkandžiui), ortodontas Jūsų burnos ertmėje įmontuoja sutvirtinimą. Šių nedidelių varžtelių įstatymas laikinas ir iš tiesų nėra skausmingas. Šį implantą reikia nešioti tik tam tikrą laiką.

Liežuvyje turiu auskarą. Ar tai trukdys ortodontiniam gydymui?

Būkite atsargūs. Liežuvio papuošalai gali prisidėti prie ortodontinio aparato gedimo, pažeisti dantis ar dantenas.

Patarimas:

Jūsų ortodontas mielai atsakys į šiuos ir daugybę kitų klausimų.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida