Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Sėkmingai gydymo pabaigai!

Sėkmingai gydymo pabaigai!

Gydymas


Gydymo pabaiga ir tolimesnė priežiūra

Sėkmingai gydymo pabaigai!

Beveik užbaigta: Paskutiniai žingsniai į džiaugsmingą pabaigą!

Jeigu Jūsų dantys yra ištiesinti ir Jums nebereikia nešioti kabių, ortodontas nuims priklijuotus breketus. Tai labai paprasta ir visiškai neskausminga. Tuomet, įvairių poliruoklių pagalba pašalins gumos likučius nuo dantų. Nebijokite: Tai irgi nėra skausminga. Atlikus šias procedūras, nepastebėsite jokių kabių pėdsakų!

Tiesūs dantys – gydymo pabaiga?

Beveik: Siekiant išvengti dantų grįžimo į ankstesnę padėtį (kas gali nutikti), Jūsų ortodontas gali paskirti specialų laikiklį, kurį turėsite nešioti vietoje kabių. Nebijokite, jeigu tai yra nenuimamas laikiklis - jis tvirtinamas vidinėje dantų pusėje, tad niekas jo nepastebės. Jo nešiojimo laikotarpis skiriasi. Ortodontas atsako į šį klausimą individualiai.

Mūsų patarimas:

Jeigu aplanko mintys, jog kabės pabodo - pagalvokite, kaip puikiai atrodys Jūsų dantys po gydymo.

Leiskite pristatyti: laikiklis

Laikiklis dažnai atrodo kaip nuimama ortodontinė plokštelė ir yra daug mažiau pastebimas už metalinius breketus. Laikikliai gali būti kaip padėties nustatymo įrankiai, gilūs traukiamieji įtvarai ar liežuvinės plokštelės, pritvirtinamos prie dantų. Ortodontas Jus pakonsultuos, kokį laikiklį naudoti.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida