Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Kas vyksta ortodontinio gydymo metu?

Kas vyksta ortodontinio gydymo metu?

Tai gana paprasta: Ortodontiniu gydymu koreguojami dantų ir žandikaulių padėties netaisyklingumai. Čia papasakosime plačiau apie gydymo etapus.

Gydymas


Antspaudo ėmimas

Prašau, sukąskite! Prieš pradedant gydymą, nuimamas Jūsų dantų antspaudas.

3D atvaizdas 3D atvaizdas

3D atvaizdas

Ortodontas, nuėmęs Jūsų viršutinio ir apatinio žandikaulių antspaudus, gali tiksliai pasakyti, kokio tipo dantų netaisyklingumą turite. Jums liepiama sukąsti formelę, užpildytą silikonu. Dantų laboratorijoje galima sukurti gipsinius modelius ir 3D formato atvaizdus.

Iš gipsinio antspaudo į 3D paveikslėlį

Kuomet gipsinis Jūsų žandikaulio modelis užbaigiamas, dantų technikas iš gipso išpjauna dantis. Tai jis atlieka norint išdėstyti dantis ir pamatyti, koks bus jų išsidėstymas po gydymo. Jis sukuria tikslų 3D formato skaitmeninį šio išdėstymo atvaizdą. Pagal šį šabloną išformuojami breketai ir ortodontiniai lankai, kurie dantis stums į reikiamą poziciją.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida