Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Šypsokitės kartu su 3M Unitek!

Šypsokitės kartu su 3M Unitek!

Jau daugiau nei 60 metų 3M Unitek tiesia kelią ortodontiniams gydymams, produktams ir inovacijoms. Šiandien, 3M Unitek teikia virš 14,000 produktų ir ortodontinių sprendimų visame pasaulyje.

Naujienos


15 Žingsnių Gražios Šypsenos Link

 15 Žingsnių Gražios Šypsenos Link

1. Sultingi Vaisiai - Rinkitės spanguolių sultis vietoje apelsinų - jos stabdo bakterijų kibimą prie dantų paviršiaus. Be to, gerkite pro šiaudelį norint išvengti kontakto su dantimis.

2. Burnos Skalavimo Skystis - Naudokite skystį, sudėtyje neturintį alkoholio, kuris gali džiovinti burnos ertmę, taip mažinant atsparumą bakterijomis.

3. Be Cukraus - saldainiams gaiviam burnos kvapui kasmet išleidžiami milijonai, bet jie gali gadinti dantis. Perėjus prie becukrių gaminių nemaitinamos burnos bakterijos, o apnašų lygis sumažėja iki 60 %.

4. Viso Gero, Burbuliukai - Rūgštis, esanti gazuotuose gėrimuose, stomatologų teigimu gali sukelti laipsnišką dantų paviršiaus tirpimą, tad patartina jų vengti.

5. Neutralizuokite - Jei negalite atsisakyti gazuotų gėrimų, po jų burnos ertmę neutralizuokite keliais gurkšneliais pieno.

6. Melodingas Patarimas - Pagalvokite apie 2 minučių trukmės melodiją, ir valydamiesi dantis niuniuokite ją iki pat galo. 74 % žmonių dantų valymui skiria vos 40 sekundžių.

7. Sugriebkite - Laikykite savo dantų šepetėlį tarsi pieštuką - 45 laipsnių kampu, kad išvengtumėte per šiurkštaus valymo. Valykite sukamaisiais judesiais, o ne pirmyn ir atgal.

8. Gerkite Arbatą - Flavonoidai neleidžia bakterijoms prikibti prie dantų bei susidaryti dantų gedimus sukeliančioms bakterijoms.

9. Valykite Prieš Pusryčius - Maiste esantis cukrus reaguoja su apnašomis ir sukelia dantų emalį minkštinančios rūgšties susidarymą. Stomatologų teigimu, dantų valymas po dribsnių gali sukelti daugiau žalos, nei naudos. Pirmiau išvalius dantis užkertamas kelias erozijai, juos padengiant fluoru.

10. Vaisiai ir Daržovės - Traškūs vaisiai ir daržovės, kaip obuoliai ar morkos, veikia kaip natūralūs dantų valikliai.

11. Prašyčiau Sūrio - Pabaikite valgį ne vaisiais, o sūriu, kuris geriau neutralizuoja rūgštis.

12. Nesmulkinti Grūdai - Valgant nesmulkintus grūdus sušvelninamos dantenų ligos dėl jų savybės reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir mažinti uždegimus.

13. Mankštinkitės - Tvirtiems ir sveikiems žmonėms tikimybė susirgti periodontoze (dantenų infekcija) yra 40 % mažesnė, nei neaktyviems ir turintiems antsvorio.

14. Jautrumas - Jautrūs dantys paveikia 81 % Jungtinės Karalystės žmonių. Pasta „Sensodyne Repair and Protect" uždengia išlindusį dentino sluoksnį, taip atstatant ir apsaugant jautrias vietas.

15. Rinkitės Elektrinį - Naudokite elektrinį dantų šepetėlį. Skirtumas didelis - kaip tarp dulkių siurblio ir šluotos su dulkių semtuvėliu.

Šaltinis: The Weekly Magazine 2011

15 Žingsnių Gražios Šypsenos Link

 15 Žingsnių Gražios Šypsenos Link 2012-03-05

Jums nereikia griebtis kosmetinės odontologijos - pagerinkite savo šypseną ir pasitikėjimą savimi naudojantis šiais paprastais patarimais.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida